Искать


 

Середа, 29 Листопад 2017 07:58

Відбулось засідання Ради фахівців підприємств будівельної галузі

Оцените материал
(7 голосов)

Відбулось засідання Ради фахівців підприємств будівельної галузі

    28 листопада 2017 року в адміністративному приміщенні ТОВ МЖК  «Мрія-Івест» (м. Сєвєродонецьк) начальником відділу та головним державним інспектором відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами  Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проведено засідання Ради фахівців будівельної галузі  за участі представників інших структурних підрозділів Головного управління та співробітників підприємств будівельної галузі.

    Під час заходу було заслухано та обговорено виступи щодо наступного:

  1. Головний державний інспектор відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами доповів, що набув чинності наказ Міністерства соціальної політики України за №1050 від 23.06.2017 «Про затвердження Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках».

    «Мінімальні вимоги встановлюють загальні вимоги до організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт згідно переліком будівельних робіт, на які поширюються мінімальні вимоги з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках» - зазначив інспектор.

    Також було піднято питання щодо залучення суб’єктами господарювання для виконання робіт підвищеної небезпеки, на підставі цивільно-правових договорів, фізичних осіб, які не є суб’єктами одержання відповідного дозволу і що це є порушенням вимог законодавства про охорону праці та промислову безпеку.

  1. Головний інженер ТОВ «Інвестбуд» розповів  про діяльність підприємства, роботу служби охорони праці  та вжиття дієвих заходів впливу до порушників нормативно-правових актів з охорони праці, трудової виробничої дисципліни.
  2. Інженер з ОП ТОВ МЖК «Мрія-Інвест» проінформувала про рівень проведення профілактичних заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам на виробництві,  професійним захворюванням та іншим випадкам загрози життю або здоров’ю працівників.
  3. Головний державний інспектор відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг звернула увагу  на те, що: «Роботодавець  який має намір виконувати роботи підвищеної небезпеки за межами Луганської області  повинен письмово повідомити про це територіальний  орган Держпраці за місцем виконання робіт  не пізніше ніж за десять робочих днів до початку їх виконання з наданням копії дозволу ».
  4. Головний державний інспектор відділу  державного нагляду в сфері трудових  відносин під час свого виступу доповіла про штрафні санкції, які  будуть накладені  на  суб’єктів  господарювання при виявленні скритих трудових відносин.
  5. Головний державний інспектор відділу державного нагляду в сфері гігієни труда розповів про порядок  проходження медичних оглядів на підприємствах області та підготовку проведення медичних оглядів у 2018 році.
  6. Головний державний інспектор відділу експертизи умов праці доповів про важки умови праці, впливу на працівників шкідливих виробничих факторів,  атестацію робочих місць, та відповідальність.
  7. Головний державний інспектор відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму  оприлюднила інформацію про кількість нещасних випадків, що стались протягом 2017.

    Підсумовуючи засідання, Голова Ради фахівців будівельної галузі запропонував планувати виробничу діяльність з урахуванням розглянутих питань.

 

Прочитано 105 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация