Искать


 

Четвер, 23 Листопад 2017 12:09

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду з працівниками КП «Попаснянський районний водоканал»

Оцените материал
(3 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду з працівниками КП «Попаснянський районний водоканал»

    На підприємствах водопровідно-каналізаційних господарств, піднаглядних відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області, продовжується активна робота по проведенню превентивних заходів з питань охорони праці.

    Так, 20 листопада 2017 року в КП «Попаснянський районний водоканал» співробітниками відділу проведено нараду за темою: «Попередження нещасних випадків та аварій в зимовий період». Участь у заході взяли  фахівці відділу державного нагляду в хімічній промисловості та керівники виробних підрозділів та служби охорони праці КП «Попаснянський районний водоканал».

    Під час наради особливу увагу було приділено організації роботи в зимовий період, тому що у зв'язку з пониженням температури повітря, підвищується ризик виробничого травматизму.

    З присутніми обговорено заходи по недопущення нещасних випадків і попередження виникнення надзвичайних ситуацій на об'єктах підприємства в зимовий період в умовах зниження температури повітря під час виконання функціональних обов'язків працівниками підприємства, при пересуванні під час роботи, а також при виконанні робіт підвищеної небезпеки, а саме:

   - організація проведення позапланових інструктажів з питань охорони праці з працівниками згідно «Інструкції з  охорони праці при виконанні робіт на випадок виникнення складних погодних умов»;

   - передбачення установки споруд для укриття від холоду при виконанні робіт на відкритих майданчиках;

   - забезпечення всіх працюючих теплим спецодягом, спецвзуттям, головними уборами;

   - проведення своєчасно чищення доріг, під'їзних шляхів, пішохідних доріжок, тротуарів в структурних підрозділах;

   - забезпечення наявність і поповнення сипких матеріалів (піску) на випадок ожеледі, снігових занесень;

   - організація своєчасного чищення снігу, прибирання бурульок з дахів будівель, технічних приміщень із застосуванням безпечних методів роботи, індивідуальнихта колективних засобів захисту, пристосувань та інше;

   - забезпечення додатковими пристосуваннями для утеплення технічних приміщень в умовами замерзання загальної розводки систем водопостачання і водовідведення;

   - утримування  технічних приміщень, будівель і споруд закритого типу у відповідному санітарному стані, не допускати їх забруднення і підтоплення;

   - організація робот з підготовки спеціальної техніки і матеріалу посипання заготовки і речовин на ділянках і прилеглих територіях підприємства для їх застосування.

    Керівництвом підприємства для проведення зазначених заходів на підприємстві було видано наказ з призначенням відповідальних осіб. Головному інженерові було наказано взяти під особистий контроль виконання заходів на об'єктах підприємства для  стабільної роботи в зимовий період 2017-2018рр.

    Наприкінці заходу фахівці ГУ Держпраці у Луганській області відповіли на додаткові питання присутніх щодо теми наради та порекомендували керівникам структурних підрозділів встановити постійний контроль за підготовкою і роботою об'єктів підприємства в умовах низької температури повітря.

 

Прочитано 75 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация