Искать


 

Вівторок, 14 Листопад 2017 12:37

Інспектор ГУ Держпраці прийняв участь у нараді щодо охорони праці при підготовки до осінньо-зимового періоду

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспектор ГУ Держпраці прийняв участь у нараді щодо охорони праці при підготовки до осінньо-зимового періоду

    Нещодавно головним державним інспектором відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку сумісно з в. о. начальника управління агропромислового розвитку Станично-Луганської районної державної адміністрації, головним спеціалістом   управління агропромислового розвитку Станично-Луганської, спеціалістами структурних підрозділів і працівниками с/г підприємств провели нараду на тему «Вимоги безпеки з охорони праці щодо підготовки до осінньо-зимового періоду».

    Зі вступним словом нараду розпочато в.о начальника управління агропромислового розвитку Станично-Луганської районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх зі станом промислової безпеки на с/г підприємствах і нагадала присутнім, що за любих обставин необхідно дотримуватись вимог нормативно-законодавчих актів з охорони праці.

    Головним державним інспектором відділу державного нагляду в АПК, СКС на транспорті і у зв’язку розглянуті наступні питання порядку денного, а саме:

  1. Проведення навчання з працівниками зайнятих на роботах підвищеної небезпеки;                                                                                                                        2. Проходження працівниками медичних оглядів та їх періодичність;                    
  2. Забезпечення працівників засобами індивідуального захисту;
  3. Вимоги безпеки з охорони праці при постановці с/г техніки на зберігання;
  4. «Вимоги безпеки при користуванні опалювальними котлами».

    В ході свого виступу інспектор зазначив, що власник або уповноважена ним особа, повинен впроваджувати сучасні засоби техніки безпеки, які запобігають виробничому травматизмові, і забезпечувати санітарно-гігієнічні умови, що запобігають виникненню професійних захворювань працівників.

    Головним спеціалістом управління агропромислового розвитку Станично-Луганської РДА було висвітлено питання про «Профілактичні роботи по недопущенню виробничого травматизму на виробництві» та повідомлено присутнім про нещасні випадки, що зафіксовані за 10 місяців 2017 року.

    За результатами обговорення зазначеної інформації, учасник наради постановили:

  1. Отримані на нараді відомості застосовувати в подальшій роботі при створенні умов праці на с/г підприємствах району, відповідно до нормативно - правових актів. 
  2. Посилити контроль з боку керівників і посадових осіб с/г підприємств за безпечним виконанням робіт і дотриманню трудової і виробничої дисципліни працівниками.

 

Прочитано 155 раз Последнее изменение Вівторок, 14 Листопад 2017 14:13
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация