Искать


 

Понеділок, 13 Листопад 2017 14:30

Держпраці допомагає відстояти трудові права незаконно звільненої працівниці (Відео – ТСН 1+1)

Оцените материал
(0 голосов)

Держпраці допомагає відстояти трудові права незаконно звільненої працівниці (Відео – ТСН 1+1)

    До Державної служби України з питань праці та телеканалу 1+1 звернулася Марина Ананська. За словами Марини, її незаконно звільнили з приватного готелю, що знаходиться в м. Київ.

    Інспекційне відвідування готелю провели начальник відділу з питань додержання законодавства застрахованих осіб, працевлаштування інвалідів, з питань дитячої праці та інших нормативно – правових актів Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Київській області Євген Борисенко та головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства застрахованих осіб, працевлаштування інвалідів, з питань дитячої праці та інших нормативно – правових актів Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Київській області Анатолій Кравчук з питання фактичного допуску працівників до роботи без оформлення трудового договору (контракту) за участю телеканалу 1+1 програми “ТСН”.

    Журналісти ТСН офіційно звернулися до Держпраці щодо їх можливого залучення до проведення інспекційного відвідування та отримали відповідну згоду. Переглянути сюжет ТСН можна за посиланням:https://www.youtube.com/watch?v=Uo7lS18dXxI

 

http://dsp.gov.ua/derzhpratsi-dopomahaie-vidstoiaty-trudovi-prava-nezakonno-zvilnenoi-pratsivnytsi-video-tsn-11/

 

Прочитано 78 раз Последнее изменение Вівторок, 14 Листопад 2017 14:11
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация