Искать


 

Понеділок, 13 Листопад 2017 09:16

Фахівцями ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів з охорони праці для працівників підприємств області

Оцените материал
(2 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів з охорони праці для працівників підприємств області

    Напочатку місяця - з 01 по 07 листопада 2017 року фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області, відділу   державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні провели ряд превентивних заходів спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області, зокрема, проведено 2 наради, 6 семінарів та 2 лекції.

    01 листопада провели 2 семінари щодо виконання заходів по підготовці до осінньо-зимового періоду 2017-2018 рр. на об'єктах підприємства у КУ «Кремінський обласний будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» і у Лисичанському Комунальному АТП №032806 та лекцію на тему: «Дотримання Правил охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт» у ТОВ «АРМХИМПРОМ» (м. Сєвєродонецьк);

    02 листопада провели семінар щодо дотримання порядку при проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві у ТОВ «КОМПАНІЯ МАКСІМЕТ» (м. Сєвєродонецьк) та 2 семінари щодо виконання заходів по підготовці до осінньо-зимового періоду 2017-2018 рр. на об'єктах підприємства у КП "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ТРОЛЕЙБУСНЕ УПРАВЛІННЯ" і у Дочірнє комунальне підприємство "ЛЮМЕН" комунального підприємства "МІСЬКСВІТЛО" Рубіжанської міської ради.

    03 листопада провели нараду щодо виконання вимог з організації безпечного ведення вогневих робіт а саме вимоги безпеки під час газоелектричного різання, а також по правилам безпеки і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском на ТОВ «Ролет» (м. Кремінна);

    06 листопада провели лекцію щодо дотримання правил безпеки під час оснащення блокувальними пристроями та засобами сигналізації потенційно-небезпечних місць на підприємстві (конвеєри, ворота, крани тощо) у КП "Лисичанське тролейбусне управління «Електроавтотранс»;

    07 листопада провели семінар щодо виконання заходів по підготовці до осінньо-зимового періоду 2017-2018 рр. на об'єктах підприємства у ТОВ «УКР – СПЛАВ» (м. Сєвєродонецьк) та нараду щодо організаційних заходів, що убезпечують працівників під час роботи на ПЛ та під час ліквідацій аварій, короткочасні роботи у Кремінський РЕМ ТОВ   «Луганське енергетичне об'єднання».

    Також протягом звітного періоду фахівцями відділу надано консультацію працівнику ПАТ "Сєвєродонецький котельно-механічний завод" на тему: «Перелік дозвільних документів при виготовленні парових та водогрійних котлів».

    Зазначені наради та семінари оформлені протоколами, в яких запропоновано керівництву підприємств довести до відома всім посадовим особам та працівникам про необхідність виконання вимог нормативно правових актів з охорони праці при виконанні робіт підвищеної небезпеки та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки відповідно певної теми наради, також керівництву підприємств запропоновано проведення перевірок фахівцями відомчого нагляду стану охорони праці відповідно певної теми наради.

 

Прочитано 98 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация