Искать


 

П'ятница, 10 Листопад 2017 11:19

Інспекторами ГУ Держпраці проведено виїзну консультацію у ТДВ «Лисичанський желатиновий завод»

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено виїзну консультацію у ТДВ «Лисичанський желатиновий завод»

    08 листопада 2017р. інспектори відділу експертизи умов праці Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області провели виїзну консультацію для працівників ТДВ «Лисичанський желатиновий завод» на тему «Пільги та компенсації за роботу в несприятливих умовах праці».

    Під час заходу присутні розглянули питання щодо правильності нарахування пільг та компенсацій за роботу в несприятливих умовах. Інспектори ГУ Держпраці наголосили, що: «Установи та організації повинні дбати про безпеку праці і піклуватися про здоров'я своїх працівників. До обов'язків роботодавця входить розробка комплексних заходів по охороні праці, які б гарантували безпечні і здорові умови праці на робочому місці».

    В ході надання консультації було зазначено, що система пільг і компенсацій доповнює весь комплекс заходів по охороні праці, по забезпеченню безпечних і здорових умов праці на підприємстві. Ця система включає додаткові відпустки, скорочений робочий час і робочі дні, пільгове пенсійне забезпечення, лікувально-профілактичне харчування, певні доплати до заробітної плати.

    Основним завданням охорони праці на підприємствах є поліпшення умов праці. При створенні умов, що відповідають нормам безпеки і виробничої санітарії, зникає необхідність в витратах на пільги та компенсацію, підвищується продуктивність праці, що покращує психологічний клімат у колективі і матеріальне становище підприємства.

    Наприкінці заходу з метою підтримки належного рівня якості оформлення документації з атестації робочих місць на підприємстві з його працівниками було обговорено інформацію щодо цього питання. Нагадаємо, нещодавно інспектором ГУ Держпраці була проведена виїзна консультація для працівників ВП «Шахта «Новодружеська» ПАТ «Лисичанськвугілля» щодо особливостей призначення пенсій за віком та пенсії на пільгових умовах.

Прочитано 177 раз Последнее изменение П'ятница, 10 Листопад 2017 12:36
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация