Искать


 

Четвер, 09 Листопад 2017 07:00

Фахівці ГУ Держпраці провели технічну нараду з працівниками Шахти «Золоте»

Оцените материал
(9 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели технічну нараду з працівниками Шахти «Золоте»

    07 листопада 2017 року на ВП «Шахта «Золоте» ДП «Первомайськвугілля» фахівцями Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області спільно з представниками шахти «Золоте» проведено технічну нараду з розгляду переліку невідкладних заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації техногенного характеру у зв’язку з затопленням шахт Первомайсько-Стаханівського вугледобувного регіону Луганської області відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 04.10.2017р № 697-р.

    До переліку заходів включено:

  1. Виконання гірничо-прохідницьких робіт з перекріплення підземних гірничих виробок, влаштування водотривких перемичок iз запірною арматурою у південному штреку пласта k8 горизонту 775 метрів на ВП «Шахта «Золоте» для акумулювання обсягів води, виготовлення фундаментів для насосних установок, очищення освітлюючого резервуару та водозбірників на горизонтах 600 метрів i 775 метрів;
  2. Придбання обладнання для облаштування посилених водовідливних комплексів на горизонтах 600 метрів i 775 метрів ВП «Шахта «Золоте»- насосних та компресорних установок, водовідливних трубопроводів, електроустаткування центральних підземних підстанцій, пускачів, клапанів, кабельної продукції;
  3. Виконання робіт з демонтажу та монтажу обладнання (насосних установок в комплекті з електроустаткуванням), з монтажу компресорної установки, прокладання водовідливних трубопроводів між горизонтами 600 i 775 метрів ВП «Шахта «Золоте» та по вертикальному допоміжному стволу № 2 до поверхні, монтаж кабельних конструкцій, пусконалагоджувальні роботи.

    За результатами розгляду було запропоновано керівництву ВП «Шахта «Золоте» розробити план-графік по виконанню робіт, намічених для здійснення цих невідкладних заходів.

 

Прочитано 151 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация