Искать


 

Середа, 08 Листопад 2017 15:42

Протягом 10 місяців 2017р. з працівниками підприємств області обговорено ряд актуальних тем з охорони праці

Оцените материал
(0 голосов)

Протягом 10 місяців 2017р. з працівниками підприємств області обговорено ряд актуальних тем з охорони праці

    Протягом 10 місяців 2017 року інспекторським складом Управління нагляду в промисловоЙсті і на об’єктах підвищеної небезпеки разом ГУ Держпраці у Луганській області проведено ряд превентивних заходів з охорони праці зі співробітникам підприємств області, під час яких обговорювались різноманітні аспекти безпеки робіт та профілактики виробничого травматизму.

    Так, в рамках підготовки дитячих оздоровчих закладів для безпечного їх функціонування в літній період, на весні 2017р. фахівцями Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління були направлено листи до Департаментів освіти міських та районних рад з пропозицією провести спільні заходи щодо безпечного функціонування оздоровчих закладів. За згодою сторін, в Сєвєродонецькому відділу освіти з представниками діючих оздоровчих закладів були проведені наради на теми «Охорони праці та гігієна праці» та « «Організація роботи служби з питань охорони праці». Під час заходів їх учасники обговорили питання дотримання вимог безпеки при функціонуванні оздоровчих закладів, запобігання травматизму.

     В ході превентивних заходів за участі представників Кремінської Троїцької,   Сватівської,   Марківської, Старобільської, Станично-Луганської та Новоайдарської районних державних адміністрацій було обговорено такі теми:

   - «Вимоги безпеки при виконанні лісосічних робіт»;

   - «Вимоги безпеки під час проведення лісозаготівельних робіт»;

   - «Вимоги безпеки при виконанні робіт з обробки грунту»;                

   - «Потреба в проходженні професійного добору відповідних професій»;

   - «Взаємозв’язок: охорона пpаці і атестація робочих місць».

    На підставі листа Лисичанської міської ради Луганської області з проханням провести лекції та семінари з питань охорони праці та листа ГУ Держпраці у Луганській області нещодавно інспекторським складом Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки спільно зі спеціалістами Лисичанської міської ради в галузях освіти, медицини, транспорту, ЖКГ були проведені лекції та семінари на наступні теми:

   - «Потреба в проходженні професійного добору відповідних професій»;

   - «Вимоги безпеки при опалюванні приміщень в зимовий період»;

   - «Вимоги безпеки з охорони праці на автомобільному транспорті»;

   - «Вимоги безпеки та охорони праці під час проведення вантажно-розвантажувальних робіт»;

   - «Охорона праці під час проходження виробничої практики неповнолітніх»;

   - «Організація проходження медоглядів водіїв та інструкторів з водіння транспортних засобів»;

  - Аналіз виробничого травматизму за підсумками ІІІ кВ. 2017 року».

    Завдяки проведенню превентивних заходів з питань охорони праці на підприємствах області фахівці Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління обговорили з працівниками підприємств актуальні питання безпеки праці, що має значний позитивний вплив на профілактику виробничого травматизму. За підсумками проведених заходів прийнято рішення про подальший моніторинг стану охорони праці у підприємствах та установах Луганської області в усіх галузях господарської діяльності разом з місцевими органами влади.

 

Прочитано 92 раз Последнее изменение Четвер, 09 Листопад 2017 14:32
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация