Искать


 

Середа, 08 Листопад 2017 09:08

Фахівцями ГУ Держпраці завершено розслідування нещасного випадку у ТОВ «Кремінський завод РИТМ»

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці завершено розслідування нещасного випадку у ТОВ «Кремінський завод РИТМ»

 

    07.11.2017р. фахівцями Головного управління Держпраці у Луганській області завершено спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками, що стався 19 жовтня 2017 року у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Кремінський завод РИТМ» з фізичною особою, яка виконувала спилювання дерев на території підприємства та впала з дробини, внаслідок чого отримавши травму хребта.

    Вивчивши обставини нещасного випадку, дослідивши цивільно- правовий договір, його відповідність вимогам законодавства та відсутність ознак трудового договору,   комісія дійшла до висновку, що під час настання нещасного випадку працівник перебував у цивільно-правових відношеннях з Товариством з обмеженою відповідальністю «Кремінський завод РИТМ».

    Згідно ст. 2 «Закону України про охорону праці» дія Закону не розповсюджується на ці правові відношення і вся відповідальність за організацію безпечної праці покладається на потерпілого. Даний нещасний випадок признано таким, що не пов’язаний з виробництвом, на потерпілого складено акт за формою Н-5.

Прочитано 95 раз Последнее изменение Четвер, 09 Листопад 2017 09:52
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация