Искать


 

Вівторок, 07 Листопад 2017 11:33

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд заходів щодо безпеки роботи в осінньо-зимовий період

Оцените материал
(3 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд заходів щодо безпеки роботи в осінньо-зимовий період

    З початком холодів в будівельній глузі збільшується ризик виникнення нещасних випадків, травмувань працівників будівельних підприємств, при виконанні таких робіт, як проведення робіт на висоті, проведення вантажно-розвантажувальних робіт, проведення будівельних робіт із застосуванням риштувань.

    При проведенні таких робіт в осінньо-зимові періоди, а особливо якщо ці роботи виконуються на вулиці, керівництву підприємств та працівникам підприємств необхідно більше уваги приділяти власній безпеці. В такі періоди працівники працюють в зимовому одязі, який значно уповільнює рухи працівників, що в свою чергу впливає на працездатність та відповідне оцінювання виробничого процесу та можливостей виникнення нестандартних ситуацій.

    Зважаючи на актуальність теми, інспекторами відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної безпеки ГУ Держпраці у Луганській області з працівниками та керівниками підприємств постійно проводяться наради, семінари, консультації стосовно організації робіт в осінньо-зимовий період. Зокрема, на початку листопада відбулись такі заходи:

    01 листопада проведено семінари:

- у Старобільському дошкільному навчальному закладі №4 «Теремок»,     - у Старобільській районній раді Луганської області; : семінар

- у Сєвєродонецькому дочірньому підприємстві «Промавтоматика» №436,М ,

- також проведено нараду для ФОП Лоскутов П.П.;

    02.11.2017 - семінар в ТОВ «Пожзахіст-Сервіс» (м. Сєвєродонецьк);

    03.11.2017 проведено семінари:

- у ВП Сватівське моторвагонне депо ПАТ «Укрзалізниці»;

- у ТОВ «МЖК «Мрія-Інвест» (м. Сєвєродонецьк);

- у ПП «Рубіж-Теп» (м. Рубіжне).

    Основними питаннями, які було розглянуто на нарадах та семінарах – це питання щодо попередження нещасних випадків та аварій на підприємстві при виконанні робіт у зимовий період, під час холодної погоди, снігопадів та ожеледиці, та виключення виробничого травматизму, пов’язаного з цими причинами, впровадження заходів, щодо виключення виробничого травматизму в ускладнених зимових погодних умовах, шляхом:

- забезпечення формування пішохідних доріжок, проїздів та стоянок транспортних засобів на території підприємства. При наявності снігового покриття своєчасно проводити роботи по прибиранню та посипанню речовинами, що виключають ковзання під час ожеледиці;

- організації заходів по збереженню тепла в виробничих приміщеннях з метою дотримання вимог діючих санітарних норм;

- проведення з працівниками позапланових інструктажів з питань охорони праці щодо вимог безпеки та особистої уваги під час руху по території підприємства та по території міста у зв’язку з виконанням функціональних обов’язків по затвердженому маршруту;

- підготування споруд та обладнання до роботи в осінньо-зимовий період;

- забезпечення працівників ЗІЗ;

- забепечення моливостей обігріву працівників при виконанні робіт;

- проведення позапланових інструктажів з питань охорони праці з водіями транспортних засобів щодо особливої пильності та дотриманням усіх правил дорожнього руху в ускладнених зимових погодних умовах.

    Під час проведення зазначених заходів, інспекторами відділу розглядались питання з охорони праці на прикладах нещасних випадків, що трапилися на підприємствах, методи та заходи недопущення таких випадків. Активна робота з проведення превентивних заходів щодо безпеки під час роботи в осінньо-зимовий період на підприємствах області триває.

 

 

Прочитано 117 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация