Искать


 

Вівторок, 07 Листопад 2017 09:54

ГУ Держпраці інформує щодо змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці інформує щодо змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби

    Постановою Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 р. № 815 внесені зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 

    Документом передбачено, що кандидат, якого не допущено до тестування, після усунення недоліків у поданих ним документах у межах встановленого строку для подання таких документів може подати їх повторно у передбаченому порядку. В іншому разі кандидат вважається таким, що не пройшов конкурс, про що зазначається у протоколі засідання Комісії або конкурсної комісії.

    Слід зазначити, що для отримання додаткового балу за володіння однією іноземною мовою надається як сертифікат, так і інші документи, що посвідчують успішне складання іспиту (тесту) щодо володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

    У разі здійснення аудіо- або відеофіксації аудіо- та відеозаписи зберігаються у державному органі, в якому проводився конкурс, протягом п’яти років.

    З повним текстом змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби можна ознайомитись за посиланням: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/815-2017-п

 

 

Прочитано 138 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация