Искать


 

П'ятница, 03 Листопад 2017 08:45

Фахівцями ГУ Держпраці надано ряд консультацій працівникам підприємств області

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівцями ГУ Держпраці надано ряд консультацій працівникам підприємств області

    Одним із важливих напрямків превентивної діяльності з охорони праці є надання консультацій працівникам підприємств. Так, фахівцями відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області з початку року та по 01 листопада було надано 231 консультацію та роз’яснення з питань охорони праці та безпеки виробництва особам, які звернулися до інформаційно-консультаційних центрів відділу.

    Під час звернень до інформаційно-консультаційних центрів відділу громадянами порушувались питання щодо: порядку розслідування нещасних випадків на виробництві, ідентифікації та декларування об'єктів підвищеної небезпеки, декларування відповідності матеріально – технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки, проведення навчання, перевірки знань та інструктажів з питань охорони праці, отримання та припинення дії дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки, безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації технологічного устаткування, випробування електрозахисних засобів та інструментів, посудин, що працюють під тиском, безпечного поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, впровадження змін та припинення дії нормативно-правових актів з охорони праці та інші питання.

    Консультації надавались по телефону, при особистих зверненнях до центрів, по електронній пошті, як начальником відділу, його заступником, так і головними державними інспекторами відділу з відповідною відміткою у журналі обліку консультацій. Надання консультацій, що проводяться у центрах при відділі державного нагляду в хімічній промисловості, дає змогу отримати працівниками підприємств цікавлячи інформацію та набути необхідних знань з охорони праці для застосування у їх повсякденній роботі.

    Нагадаємо, що при відділі державного нагляду в хімічній промисловості діють чотири інформаційно-консультативних центри, які знаходяться у м. Лисичанську (ПрАТ «ЛИНІК», кабінет вступного інструктажу підприємства), у м. Сєвєродонецьку (ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот», вул. Пивоварова, 5, корп. 155А, кабінет № 15, Бульвар Дружби Народів, 32 А, приміщення центру надання адміністративних послуг) та у м. Рубіжне ( площа Хіміків, 2).

 

Прочитано 112 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация