Искать


 

Четвер, 02 Листопад 2017 12:14

На підприємствах області тривають активні превентивні заходи з охорони праці

Оцените материал
(2 голосов)

На підприємствах області тривають активні превентивні заходи з охорони праці

    З 25 по 31 жовтня 2017 року фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області, відділу   державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні провели ряд превентивних заходів спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області, зокрема, проведено 3 наради, 4 семінари та 1 лекцію.

    25 жовтня провели:

   - 2 семінари щодо виконання заходів по підготовці до осінньо-зимового періоду 2017-2018 рр. на об'єктах підприємства у ПрАТ «Сєвєродонецький НДІХІММАШ» і у Сєвєродонецький РЕМ ТОВ «ЛЕО»;

   - нараду щодо дотримання правил охорони праці під час холодного оброблення металів у ТОВ Листрансмаш» (м. Лисичанськ);

   - семінар на тему «Підготовка роботи підприємства у осінньо-зимовий період 2017-2018 р.» у ТОВ "ВИРОБНИЧО БУДІВЕЛЬНА ФІРМА "ПРОФІЛЬ" (м. Сєвєродонецьк).

    26 жовтня провели семінар щодо виконання заходів по підготовці до осінньо-зимового періоду 2017-2018 рр. на об'єктах підприємства у ВП «Рубіжанський політехнічний коледж ім. О.Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка».

    27 жовтня провели лекцію на тему: «Правила охорони праці з організації безпечного ведення газонебезпечних робіт , а також безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском» у ПАТ «Сєвєродонецький котельно-механічний завод».

    31 жовтня провели 2 наради щодо виконання заходів по підготовці до осінньо-зимового періоду 2017-2018 рр. на об'єктах підприємства у МПП «Зодіак», (м. Сєвєродонецьк) та у ПрАТ «РЕГЕНЕРАТ» (м. Лисичанськ).

    Зазначені наради та семінари оформлені протоколами, в яких запропоновано керівництву підприємств довести до відома всім посадовим особам та працівникам про необхідність виконання вимог нормативно-правових актів з охорони праці при виконанні робіт підвищеної небезпеки та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки відповідно певної теми наради. Також керівництву підприємств запропоновано проведення перевірок фахівцями відомчого нагляду стану охорони праці відповідно певної теми наради.

    Також протягом звітного періоду фахівцями відділу було надано 4 консультації з питань охорони праці та промислової безпеки представникам підприємств області:

   23 жовтня – працівнику ДП «Регіональні електричні мережі» (м. Лисичанськ) на тему: «Присвоєння групи з електробезпеки та оформлення протоколу перевірки знань з електробезпеки»;

   24 жовтня – працівнику Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Інституту хімічних технологій (м. Рубіжне) на тему: «Організація проведення інструктажів з питань охорони праці»;

   26 жовтня – працівнику ТОВ "ЛАТЄСТ" (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Правила охорони праці під час холодного оброблення металів»;

   27 жовтня – працівнику ТОВ"УКР-СПЛАВ" (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Відповідальність працівників за порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів з охорони праці».

    Під час проведення зазначених превентивних заходів та надання консультацій з працівниками підприємств були обговорені актуальні для них аспекти безпечного ведення робіт та охорони праці. Обговорюючи питання охорони праці, фахівці ГУ Держпраці надали ряд компетентних та вичерпних відповідей на додаткові питання учасників заходів. Проведення подібних заходів на підприємствах області є вкрай важливим для профілактики виробничого травматизму, тож активна робота в цьому напрямку триває.

      

 

Прочитано 97 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация