Искать


 

Середа, 01 Листопад 2017 14:08

Фахівцями ГУ Держпраці прийнято участь у роботі комісій з перевірки знань працівників підприємств області по питанням охорони праці

Оцените материал
(3 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці прийнято участь у роботі комісій з перевірки знань працівників підприємств області по питанням охорони праці

    Однією із запорук безпечної та безаварійної роботи підприємств є кваліфіковано проведене навчання і перевірка знань з питань охорони праці працівників та посадових осіб. Навчання з питань охорони праці може проводитись як стандартними методами, так і з використанням новітніх видів навчання – модульного, дистанційного тощо, з використанням сучасних технічних засобів навчання: аудіовізуальних, комп'ютерних навчально-контрольних систем, комп'ютерних тренажерів.

    Фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області приділяють значну увагу питанням навчання та перевірки знань з охорони праці співробітників підприємств області: з робочими колективами регулярно проводяться семінари та наради, читаються лекції, надаються консультації з відповідної теми, приймається участь у перевірці знань з безпеки праці.

    Так, 25 жовтня 2017р. інспектором відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами було прийнято участь у роботі комісії з перевірки знань з використанням НКПК Автоекзаменатор у ДП «Луганський експертно-технічний центр Держпраці»..

    Також 27.10.2017 та 30.10.2017 інспекторами відділу було прийнято участь у комісіях з перевірки знань посадових осіб та фахівців підприємств у ТОВ «Інженерний центр промислової безпеки». Посадови особи та фахівців підприємств, які залучаються до виконання робіт підвищеної небезпеки складали іспит на знання вимог відповідних нормативно-правових актів з охорони праці, а саме: «Правил будови і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском» НПАОП 0.00-1.59-87; «Правил будови і безпечної експлуатації трубопроводів пари і гарячої води» НПАОП 0.00-1.11-98; «Правил будови і безпечної експлуатації парових та водогрійних котлів» НПАОП 0.00-1.60-66.

    Під час зазначених заходів працівники та посадові особи підприємств показали достатній рівень знань та успішно склали іспит. Активна робота фахівців ГУ Держпраці у Луганській області з проведення заходів щодо навчання та перевірки знань з охорони праці співробітників підприємств області триває.

 

Прочитано 133 раз Последнее изменение Четвер, 02 Листопад 2017 09:31
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация