Искать


 

Середа, 25 Жовтень 2017 11:19

Відбулось чергове засідання Громадської Ради спеціалістів з охорони праці вугільних підприємств області

Оцените материал
(6 голосов)

Відбулось чергове засідання Громадської Ради спеціалістів з охорони праці вугільних підприємств області


    На виконання вимог Постанови КМУ від 03.11.2010р. №990 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, налагодження ефективної взаємодії між органами управління з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики у сфері промислової безпеки та охорони праці, організації виконання правових, організаційно-технічних, санітарно- гігієнічних, соціально-економічних заходів, направлених на попередження нещасних випадків і аварій на виробництві, при Управлінні гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області 24.10.2017 року проведено щоквартальне засідання Громадської Ради спеціалістів з охорони праці вугільних підприємств ДП «Первомайськвугілля», ПАТ «Лисичанськвугілля» з представниками професійних спілок та їх об’єднань.

    Відповідно до порядку денного розглянуті наступні питання:

  1. Стан охорони праці та промислової безпеки і аналіз виробничого травматизму на підприємствах ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайськвугілля» за 9 місяців 2017 року.
  2. Підготовка шахт Луганської області до опалювального сезону 2017-2018 років.
  3. Про розгляд програми розвитку гірничих робіт по шахтам на 2018 рік.

    На засіданні заслухані доповіді, звіти та складено відповідний протокол з прийнятими рішеннями, який направлено в Управління гірничого нагляду Головного управління Дежпраці у Луганській області до розгляду.

 

Прочитано 81 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация