Искать


 

Середа, 25 Жовтень 2017 10:03

В ГУ Держпраці у Луганській області проведено черговий семінар на антикорупційну тематику

Оцените материал
(1 Голосовать)

В ГУ Держпраці у Луганській області проведено черговий семінар на антикорупційну тематику


    23 жовтня 2017р. головний спеціаліст з питань протидії корупції ГУ Держпраці у Луганській області провів семінар на тему «Запобігання корупційних правопорушень» для співробітників Управління з питань праці Головного управління.

    Під час заходу співробітники відділів державного нагляду в гігієні праці та експертизи умов праці оновили свої знання з основних статей Закону України «Про запобігання корупції», які пов’язані із особливостями роботи державних службовців. Зокрема, під час семінару було обговорено наступну інформацію: 

   - терміни, визначені ст..1 Закону;

   - документи, якими регулюються відносини, що виникають у сфері запобігання корупції згідно ст..2 Закону;

   - суб’єкти, на яких поширюється дія ЗУ «Про запобігання корупції» ст.. 3 Закону;

   - обмеження спільної роботи близьких осіб (відповідно до ст.27 Закону). Було зазначено, що держслужбовці не можуть мати у прямому підпорядкуванні близьких їм осіб або бути прямо підпорядкованими у зв’язку з виконанням повноважень близьким їм особам;

   -  стаття 368 Кримінального кодексу України, згідно якої прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди карається штрафом від однієї тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від трьох до шести місяців, або позбавленням волі на строк від двох до чотирьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

   - інше.

    Присутнім було роз’яснено що таке корупційні правопорушення та яка відповідальність настає за їх скоєння. Також увагу присутніх було акцентовано на такі випадки, що демонструють небажання деяких посадовців Держпраці працювати чесно та дотримуватися законів України, що є неприпустимим. Державна служба України з питань праці висловлює нульову толерантність до корупції та вкотре нагадує, що інспектори праці не мають жодного права перевищувати свої повноваження, а особливо вимагати від роботодавців і підприємців «винагороди» за ті чи інші неправомірні дії!

    Нагадаємо, такий семінар відбувся 20 жовтня за участі фахівців відділу державного нагляду в сфері трудових відносин та відділу державного нагляду додержання законодавства соціального страхування Управління з питань праці Головного управління.

 

Прочитано 95 раз Последнее изменение Четвер, 26 Жовтень 2017 07:12
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация