Искать


 

Вівторок, 24 Жовтень 2017 15:13

ГУ Держпраці у Луганській області інформує щодо роботи зі зверненнями громадян протягом 9 місяців 2017 року

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці у Луганській області інформує щодо роботи зі зверненнями громадян протягом 9 місяців 2017 року


    За 9 місяців 2017 року до ГУ Держпраці у Луганській області надійшло 592 звернення громадян. Із зазначеної кількості звернень:

132 - письмових звернень;

52 - які надійшли під час особистого прийому громадян;

406 - від Державної установи «Урядовий контрактний центр».

    В частині, що стосується результатів розгляду звернень, слід зазначити, що станом на 01.10.2017 року структурними підрозділами ГУ Держпраці надані відповідні роз’яснення та необхідна інформація на 352 звернення:

- надіслано за належністю відповідно до статті 7 Закону України „Про звернення громадян” – 37 звернень;

- не підлягало розгляду відповідно до статей 8 і 17 Закону України „Про звернення громадян” – 61 звернення;

- повернуто авторові відповідно до статей 5 і 7 Закону України „Про звернення громадян” – 8 звернень;

- знаходяться у стадії розгляду – 24 звернень,

- за іншими, надано відмову у задоволенні питань викладених у зверненнях. Причиною цього є звернення з питань, що не входять до компетенції Головного управління або звернення щодо порушень на підприємствах, які заходяться на непідконтрольній українській владі території, та інше.

    Також необхідно зазначити, що з 01 січня 2017 року набрали чинності зміни до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) в сфері господарської діяльності», так ст.6 Закону тепер передбачено однією з підстав для проведення позапланового заходу державного нагляду  звернення фізичної особи (фізичних осіб) про порушення, що спричинило шкоду її (їхнім) правам, законним інтересам, життю чи здоров’ю, навколишньому природному середовищу чи безпеці держави, з додаванням документів чи їх копій, що підтверджують такі порушення (за наявності). Позаплановий захід у такому разі здійснюється виключно за погодженням центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у відповідній сфері державного нагляду (контролю), або відповідного державного колегіального органу.

    Фізичні особи, які подали безпідставне звернення про порушення суб’єктом господарювання вимог законодавства, несуть відповідальність, передбачену законом. Повторне проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за тим самим фактом (фактами), що був (були) підставою для проведеного позапланового заходу державного нагляду (контролю), забороняється.

 

Прочитано 105 раз Последнее изменение Четвер, 26 Жовтень 2017 07:11
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация