Искать


 

Понеділок, 23 Жовтень 2017 11:10

Співробітники ГУ Держпраці у Луганській області заслухали лекцію щодо електронних петицій

Оцените материал
(0 голосов)

Співробітники ГУ Держпраці у Луганській області заслухали лекцію щодо електронних петицій

    20 жовтня 2017 року головним спеціалістом сектору звернення громадян та доступу до публічної інформації була проведена лекція для працівників відділів державного нагляду в сфері гігієни праці та експертизи умов праці Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області на тему: «Електронна петиція, як форма колективного звернення громадян».

    Під час лекції було акцентовано увагу на те, що Законом України «Про звернення громадян» передбачено, що громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

    В ході заходу було зазначено, що 02 липня 2015 року Верховна Рада прийняла зміни до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян», у якій встановлено, що особливою формою колективного звернення громадян до Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів та органів місцевого самоврядування є електронна петиція. Також був доповнений ІІ Розділ Закону ст. 23-1, де регламентовано порядок подання та розгляду електронних петицій.

    Метою проведення лекцій було ознайомлення працівників Головного управління з поняттям електронна петиція. Завдяки проведенню цього заходу, його учасники набули нових знань, які допоможуть їм у подальшій роботі.

 

Прочитано 99 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация