Искать


 

Середа, 18 Жовтень 2017 10:40

З працівниками ПрАТ «СНПО «Імпульс» обговорено безпеку експлуатації газових приладів

Оцените материал
(0 голосов)

З працівниками ПрАТ «СНПО «Імпульс» обговорено безпеку експлуатації газових приладів


    12 жовтня 2017р. інспектором відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області було проведено семінар з фахівцями служби обслуговування газового обладнання ПрАТ «СНВО «Імпульс» на тему: «Вимоги безпечної експлуатації систем газопостачання», «Вимоги безпечної експлуатації газопроводів і установок що використовують газ».

    В ході семінару розглянуті основні вимоги Правил охорони праці на підприємстві що використовує природний газ як паливо. Під час семінару також розглянуто питання щодо змін до «Типового положення про службу охорони праці» та «Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці». Наприкінці семінару інспектор відділу звернув увагу присутніх на важливість дотримання «Правил безпеки систем газопостачання» у підготовці до опалювального періоду 2017-2018 року.

    Робота інспекторського складу відділу державного нагляду в газовому комплексі з проведення превентивних заходів, направлених на створення безпечних умов праці на підприємстві відповідно до нормативно-правих актів України триває.

 

Прочитано 68 раз Последнее изменение Середа, 18 Жовтень 2017 13:08
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация