Искать


 

Вівторок, 17 Жовтень 2017 18:56

ГУ Держпраці звертає увагу на профілактику травматизму при виконанні покрівельних робіт

Оцените материал
(2 голосов)

ГУ Держпраці звертає увагу на профілактику травматизму  при виконанні покрівельних робіт

     В Головному  управлінні Держпраці у Луганській області, у відділі державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами проводиться спеціальне розслідування нещасного випадку, який нещодавно трапився з покрівельником, що виконував роботи на висоті. Аналізуючи цей та подібні випадки, слід зазначити, що найчастіше нещасні випадки трапляються при виконанні покрівельних робіт, при встановленні та розбиранні риштувань.
    Основними небезпечними виробничими факторами під час виконання цих робіт є падіння працівника або падіння предметів. Ці роботи повинні виконуватись працівниками із застосуванням  засобів індивідуального захисту(запобіжного пояса, каски). Також достатню увагу необхідно приділяти закріпленню риштувань (запобігти хитанню під час виконання робіт). В житловому секторі  під час виконання висотних робіт по крівлі, утепленню фасадів будинків, встановленню кондиціонерів, супутникових антен межі небезпечних зон в місцях виконання робіт повинні відповідати  нормам, бути огородженими.
    За результатами аналізу причин нещасних випадків на підприємствах будівельної галузі встановлено, що більшості з них можна було б запобігти, якби вчасно було проведено профілактичну роботу. Профілактична робота повинна проводитись щоденно, із кожним працівником окремо з урахуванням особливостей його робочого місця. Боротьбу з травматизмом слід починати з організаційних заходів.   Один з найефективніших організаційних заходів є регулярне своєчасне проведення інструктажів з охорони праці, навчання працівників безпечним методам виконання робіт.
                                               

Прочитано 103 раз Последнее изменение Середа, 18 Жовтень 2017 12:08
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация