Искать


 

П'ятница, 13 Жовтень 2017 07:40

У ПрАТ "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ» відбувся семінар щодо організації системи управління охороною праці

Оцените материал
(2 голосов)

У ПрАТ "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ» відбувся семінар щодо організації системи управління охороною праці

    10 жовтня 2017 року інспектори відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області провели семінар на тему «Організація системи управління охороною праці на підприємстві» для працівників воєнізованого газорятувального загону ПрАТ "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ». Під час заходу присутнім була надана наступна інформація.

    Система управління охороною праці (СУОП) - це сукупність взаємопов'язаних органів управління підприємством /підрозділом/, які на підставі комплексу нормативної документації проводять цілеспрямовану, планомірну діяльність по здійсненню відповідних функцій і методів управління трудовим колективом з метою виконання поставлених завдань і заходів з охорони праці.

    Створення СУОП здійснюється шляхом послідовного визначення мети роботи об'єкта і органів управління, завдань і заходів з охорони праці, функцій і методів управління, побудови організаційної структури управління, складання організаційно-методичної документації.

    Нормативною базою СУОП є:

- Національна програма поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища,

- Закон України "Про охорону праці",

- постанови Кабінету Міністрів України,

- Кодекс законів про працю України,

- інші законодавчі нормативні документи ,діючі стандарти, правила, положення, інструкції, постанови і вказівки Держпраці.

    Також в ході семінару, серед інших, були обговорені питання обов'язків та відповідальності працівників згідно статті 14 Закону України «Про охорону праці», статей 271 – 275 УК України.

    Наприкінці заходу інспектори ГУ Держпраці у Луганській області відповіли на додаткові питання присутніх з теми семінару, який викликав жвавий інтерес у слухачів і за їх відкликами, був дуже корисним.

 

 

Прочитано 237 раз Последнее изменение П'ятница, 13 Жовтень 2017 08:39
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация