Искать


 

Середа, 04 Жовтень 2017 11:29

З працівниками підприємств області обговорено ряд актуальних тем з охорони праці

Оцените материал
(1 Голосовать)

З працівниками підприємств області обговорено ряд актуальних тем з охорони праці

    З 27 вересня по 03 жовтня 2017 року фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області, відділу   державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області, а саме: 3 наради, 10 семінарів та  2 лекції.

    27 вересня проведено 4 семінари:

- семінар щодо дотримання правил  охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями у ТОВ НКП  «Технотрейд» (м. Сєвєродонецьк);

- семінар щодо дотримання правил безпеки під час виконання ремонтних робіт в електроустановках у ТОВ «Рубіжанський Краситель»;

- семінар щодо дотримання правил охорони праці під час виконання робіт на висоті у ПНВП «АРБАС» (м. Сєвєродонецьк);

- та семінар щодо праці неповнолітніх на підприємстві у ТОВ «СТАН» (м. Лисичанськ).

    28 вересня проведено 3 заходи:

- семінар щодо дотримання правил охорони праці під час виконання робіт на висоті у ТДВ «Попаснянський ВРЗ»;

- лекцію за темою: «Праця неповнолітніх на підприємстві»  у ЛКСП "Лисичанськводоканал";

- нараду щодо дотримання правил безпеки під час виконання ремонтних робіт в електроустановках у ТОВ "Виробничо-будівельна фірма "Профіль" (м. Сєвєродонецьк).

    29 вересня проведено 2 заходи:

- семінар щодо організації виконання ремонтних робіт в електроустановках у ТОВ «Техмашпром» (м. Лисичанськ);

- лекцію за темою «Організації проведення медичних оглядів працівників певних категорій» у ТОВ «МКЧ-МЕТАЛОСНАБ» (м. Рубіжне).

    02 жовтня провели 2 семінари та нараду:

- семінар щодо правил охорони праці з організації безпечного ведення вогненебезпечних робіт, а також безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском у ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «КРАСИТЕЛЬ» (м. Рубіжне);

- нараду щодо дотримання правил охорони праці під час виконання робіт на висоті у ДП «Сєвєродонецький авторемзавод»;

- семінар щодо підготовка роботи підприємства у осінньо-зимовий період 2017-2018 р.» у ТОВ «АРМХИМПРОМ» (м. Сєвєродонецьк).

    03 жовтня провели 2 семінари та нараду:

- семінар щодо виконання заходів по підготовці до осінньо-зимового періоду 2017-2018 рр. на об'єктах підприємства у ПАТ «Сєвєродонецький КМЗ»;

- нараду щодо організації виконання ремонтних робіт в електроустановках у ТОВ «Машремприлад» (м. Сєвєродонецьк);

-  семінар щодо виконання заходів по підготовці до осінньо-зимового періоду 2017-2018 рр. на об'єктах підприємства у КП "Лисичанське тролейбусне управління «Електроавтотранс».

 

P9280131

 

    Зазначені заходи оформлені протоколами в яких запропоновано керівництву підприємств довести до відома всім посадовим особам та працівникам про необхідність виконання вимог нормативно правових актів з охорони праці при виконанні робіт підвищеної небезпеки та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки відповідно певної теми заходу.

    Також за звітній період фахівцями відділу надано 5 консультації з питань охорони праці та промислової безпеки представника підприємств:

25 вересня - працівнику  ТОВ НКП "Технотрейд" (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Щодо організації проведення медичних оглядів працівників певних категорій.».

26 вересня - працівнику ТОВ  "Плано" (м. Лисичанськ) на тему: «Організація та виконання робіт на висоті».

27 вересня - працівнику ТОВ "ВИРОБНИЧО БУДІВЕЛЬНА ФІРМА "ПРОФІЛЬ" (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Проведення та облік інструктажів з питань охорони праці, ведення журналів».

28 вересня - працівнику  ТОВ "Рубіжанський Краситель” на тему: «Оформлення протоколу з перевірки знань з електробезпеки».

29 вересня - працівнику КП "Лисичанське тролейбусне управління  "Електроавтотранс" на тему: «Організація та виконання робіт на висоті».

    Окрім цього, 28 вересня за зверненням ТОВ «Інженерний центр промислової безпеки» фахівець відділу прийняв участь у роботі комісії з перевірки знань посадових осіб та фахівців підприємств з загальних питань охорони праці в м. Сєвєродонецьк. Усі працівники показали добрі знання нормативних актів з охорони праці та здали іспит.

 

Прочитано 206 раз Последнее изменение Четвер, 05 Жовтень 2017 07:30
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация