Искать


 

Вівторок, 03 Жовтень 2017 16:13

З працівниками ТОВ НВП «Зоря» обговорено безпеку роботи у зимовий період

Оцените материал
(2 голосов)


З працівниками ТОВ НВП «Зоря» обговорено безпеку роботи підприємства у зимовий період

    Протягом тижня інспекторами відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області на підприємствах області проведено ряд  семінарів та нарад, під час яких особлива увага керівників та працівників підприємств зверталась на підготовку та роботу підприємств  в   осінньо-зимовий період.

    Так, 02 жовтня керівником та інспектором відділу проведено семінар у ТОВ НВП «Зоря» (м. Рубіжне). Під час проведення семінару, з інженерно-технічним персоналом та працівниками підприємства були розглянуті два основних  питання:

- організація безпечної експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, парових та водогрійних котлів;

- дотримання вимог безпеки праці під час організації та виконання робіт у зимовий період.

    При проведенні заходу було приділено увагу  питанням організації та підтримання існуючого рівня охорони праці на підприємстві, своєчасного проведення технічних оглядів, проведення навчань, інструктажів при експлуатації об’єктів підвищеної небезпеки. Розглянуто питання своєчасного проведення ремонтних робіт по існуючому обладнанню, нагадано працівникам про відповідальність за порушення законодавства з охорони праці,  приділено увагу дотриманню вимог «Правил будови та безпечної експлуатації парових та водогрійних котлів».

   За результатами проведеного семінару були прийняті наступні рішення:

- підтримувати  існуючій рівень та стан  охорони  праці на підприємстві;

- дотримуватися своєчасного проведення інструктажів з охорони праці;

- проводити навчання персоналу залученого до роботи підвищеної небезпеки;

- своєчасно забезпечивати робітників ЗІЗ;

- працівникам що виконують роботи підвищеної небезпеки підвищити увагу, обережність і відповідальність при виконанні даних видів робіт;

- отримані на семінарі відомості застосовувати в подальшій роботі при створенні безпечних умов праці на підприємстві, відповідно до нормативно - правових актів. 

 

 

Прочитано 226 раз Последнее изменение Середа, 04 Жовтень 2017 08:05
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация