Искать


 

Четвер, 28 Вересень 2017 07:43

Тривають активні превентивні заходи з охорони праці на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Тривають активні превентивні заходи з охорони праці на підприємствах області

    З 20 по 26 вересня 2017 року фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області, відділу державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області. В рамках цієї роботи проведено 8 нарад, 8 семінарів, 1 лекцію. 

    В ході проведення зазначених заходів з працівниками підприємств та установ обговорювались питання організації виконання ремонтних робіт в електроустановках, дотримання правил  охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями, під час виконання робіт на висоті, порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань  і аварій на виробництві.

    За результатами кожного з проведених заходів були оформлені протоколами, в яких запропоновано керівництву підприємств довести до відома всім посадовим особам та працівникам про необхідність суворого виконання вимог нормативно-правових актів з охорони праці при виконанні робіт підвищеної небезпеки та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки відповідно певної теми наради, також керівництву підприємств запропоновано проведення перевірок фахівцями відомчого нагляду стану охорони праці відповідно певної теми наради.

    Окрім цього, за зверненнями представників підприємств області інспекторами відділу було  надано 5 консультацій з питань охорони праці та промислової безпеки:

   18 вересня працівнику ТОВ «Сервіс-М» (м. Лисичанськ) на тему: «Щодо організації проведення інструктажів з питань охорони праці».

   19 вересня працівнику ПП  «Билмаст» (м. Лисичанськ) на тему: «Організація та виконання робіт на висоті».

   20 вересня працівнику ТОВ «КОМПАНІЯ МАКСІМЕТ» (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Проведення та облік інструктажів з питань охорони праці, ведення журналів».

   21 вересня працівнику ТОВ «Тандем ЛТД», Рубіжанський промкомплекс   (м. Рубіжне)  на тему: «Оформлення протоколу з перевірки знань з електробезпеки».

   22 вересня працівнику ПАТ «ПРОЛЕТАРІЙ» (м. Лисичанськ) на тему: «Оформлення протоколу з перевірки знань з електробезпеки».

    Під час проведення превентивних заходів та надання консультацій з працівниками підприємств обговорюються саме ті аспекти безпечного ведення робіт та охорони праці, які найчастіше потрібні їм у роботі. Обговорюючи актуальні питання з охорони праці, фахівці ГУ Держпраці завжди надають компетентну та вичерпну інформацію та звертають увагу робітників на необхідність приділення особливої уваги тим, чи іншим аспектам охорони праці.        

       

Прочитано 239 раз Последнее изменение П'ятница, 29 Вересень 2017 11:41
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация