Искать


 

Середа, 27 Вересень 2017 07:04

За ініціативи ГУ Держпраці відбулась нарада щодо безпеки роботи закладів освіти м. Сєвєродонецька

Оцените материал
(3 голосов)

За ініціативи ГУ Держпраці відбулась нарада щодо безпеки роботи закладів освіти м. Сєвєродонецька

 

   Інспекторами відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області під час проведення превентивних заходів на піднаглядних підприємствах приділяється увага підготовці до роботи в   осінньо-зимовий період.

   Так, на минулому тижні була проведена спільна нарада з представниками сектору профілактики виробничого травматизму та  інформаційного забезпечення Сєвєродонецького міського  відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області та представниками відділу освіти Сєвєродонецької міської ради. В ході обговорення безпеки роботи  закладів освіти м. Сєвєродонецька присутні оприлюднили наступну інформацію.

    Інспектор ГУ Держпраці доповів про заходи безпеки під час експлуатації котелень у зимовий період та проведення заходів до підготовки к осінньо-зимовому періоду.

    Завідувач сектору профілактики виробничого травматизму та  інформаційного забезпечення Сєвєродонецького міського  відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області ознайомив присутніх із станом виробничого травматизму  в м. Сєвєродонецьку  за 9 місяців 2017 року у навчальних закладах міста.

    Інженер з охорони праці та цивільного захисту відділу освіти Сєвєродонецької міської ради звітувала про причини підвищення виробничого травматизму в закладах освіти.

    Завідувач господарчої групи відділу освіти Сєвєродонецької міської ради доповів про заходи по усуненню причин нещасних випадків в освітніх закладах міста, та про проведені заходи до осінньо-зимовому періоду.

    За результатами заслуховування виступаючих та обговорення отриманої інформації, учасники наради прийняли наступні рішення:

- взяти до відома доповіді всіх виступаючих;

- розробити заходи щодо підготовки до   опалювального сезону;

- виконати повною мірою всі заплановані заходи щодо підготовки до опалювального сезону;

- забезпечити заклади освіти необхідної кількістю інструменту для зборки снігу, речовинами, що виключають ковзання під час ожеледиці, утеплити вікна та двері.

    Проведення цього та подібних заходів дає змогу представникам органів влади обговорити стан охорони та безпеки праці у тій чи іншій сфері, обмінятися актуальною інформацією, виявити можливі недоліки та проблемні питання у забезпеченні безпеки праці та спільно знайти вирішення тих чи інших питань.

 

Прочитано 125 раз Последнее изменение Четвер, 28 Вересень 2017 11:30
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация