Искать


 

П'ятница, 22 Вересень 2017 07:04

У ТОВ «Листрансмаш» відбулось засідання Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі

Оцените материал
(0 голосов)

У ТОВ «Листрансмаш» відбулось засідання Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі

    З 13 по 19 вересня 2017 року фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області, відділу державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області. Зокрема, проведено 4 нарад, 9 семінарів та 1 лекції. Також за зверненнями представників підприємств було надано 5 консультації з питань охорони праці та промислової безпеки.

    Окрім проведення цих превентивних заходів, на минулому тижні інспекторами відділу було організовано та проведено засідання Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі при Головному управлінні Держпраці у Луганській області. Засідання відбулось у ТОВ «Листрансмаш» за участі посадових осіб ТДВ «Попаснянський ВРЗ», ТОВ «Листрансмаш» та головних державних інспекторів відділу  державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні.

    На черговому засіданні Ради, її учасники, підсумовуючи роботу у 2 кварталі 2017 року, розглянули наступні питання:

  1. Звіт Голови Ради щодо виконання плану роботи Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівельної галузі за 2 квартал 2017 ріку.
  2. Стан охорони праці та промислової безпеки, аналіз виробничого травматизму на підприємствах машинобудівної галузі за 1 півріччя 2017 року.
  3. Організаційні та технічні заходи щодо підготовки роботи підприємства у осінньо-зимовий період 2017-2018рр. та їх виконання.

    Під час розгляду першого питання, учасники засідання заслухали голову Ради, який доповів про виконання плану роботи Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівельної галузі у 2 кварталі 2017 року.

    Щодо другого та третього питань представниками підприємств було повідомлено, що в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року, кількість нещасних випадків в машинобудівної галузі зменшилась на 2 випадка (0 проти 2). Також члени Ради повідомили про розроблені організаційні та технічні заходи щодо підготовки роботи підприємства у осінньо-зимовий період 2017-2018рр. та їх виконання.

    В свою чергу, головний державний інспектор відділу державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні порекомендував сторінки Держпраці  України та Головного управління Держпраці у Луганській області у соціальній мережи Фейсбук і залучатися до підписки на них, щоб бути вчасно проінформованім в питаннях  безпеки та гігієни праці на робочому місці.

    За результатами засідання Громадської Ради, вирішили на підставі одностайного голосування наступне:

  1. Інформацію доповідачів взяти до відома.
  2. Розробити профілактичні заходи, спрямовані на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасних випадків на виробництві, професійних захворювань та інших випадків загрози здоров’ю застрахованих, викликаних умовами праці, а також для пропаганди безпечних умов праці.
  3. Виконати всі заплановані заходи щодо підготовки роботи підприємства у осінньо-зимовий період 2017-2018рр.
  4. Визначити наступне засідання  Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі в жовтні 2017 року.
  5. Проводити обмін досвідом у сфері організації систем управління охороною праці на підприємствах галузі.

    Наприкінці заходу складено відповідний протокол з прийнятими рішеннями, який направлено до обов’язкового розгляду в Управління нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки Головного управління Дежпраці у Луганській області.

 

Прочитано 145 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация