Искать


 

Середа, 20 Вересень 2017 10:26

ГУ Держпраці інформує щодо підготовки підприємств будівельної галузі до роботи в осінньої-зимовий період

Оцените материал
(2 голосов)

ГУ Держпраці інформує щодо підготовки підприємств будівельної галузі до роботи в осінньої-зимовий період

    Інспекторами відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області під час проведення превентивних заходів з охорони праці на піднаглядних підприємствах приділяється особлива увага підготовці до роботи в осінньої-зимовий період.

    Зокрема, окрім висвітлення відповідних питань під час лекцій, семінарів та нарад, були направлені листи керівникам підприємств Луганської області з рекомендацією розробити та надати плани заходів з підготовки підприємств до роботи в осінньої-зимовий період 2017-2018р.р.

    Особливість роботи в осінньої-зимовий період полягає в тому, що діяльність підприємств у цей час супроводжується підвищеним ризиком травмування та аварійного виходу з ладу машин, механізмів підвищеної небезпеки. Зважаючи на це, потрібно забезпечення речовинами, що виключають ковзання під час ожеледиці.

   Інспекторський склад відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами звертається з попередженням до роботодавців та робітників з метою запобігання нещасних випадків та збереженню життя та здоров`я робітників щодо неухильного дотримання вимог безпеки праці та вжиття дієвих заходів впливу до порушників нормативно-правових актів з охорони праці, трудової виробничої дисципліни.

 

Прочитано 115 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация