Искать


 

П'ятница, 15 Вересень 2017 06:27

На підприємствах області проведено ряд превентивних заходів з охорони праці

Оцените материал
(0 голосов)
 
На підприємствах області проведено ряд превентивних заходів з охорони праці

 

    З 06 по 12 вересня 2017 року фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області, відділу державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області. Зокрема, проведено 3 наради, 10 семінарів та 3 лекції.

    06 вересня проведено:

  - семінар щодо безпечного виконання робіт на комутаційних апаратах в електромережах напругою понад 1000 В у Рубіжанському індустріально-педагогічному технікуму;

  - нараду щодо дотримання правил безпеки під час виконання ремонтних робіт в електроустановках, а саме: порядок видачі нарядів-допусків та дозволів на підготовку робочого місця, підготовку робочого місця та допуск працівників до роботи у Лисичанське Комунальне АТП №032806;

  - семінар щодо дотримання порядку при проведенні розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань  і аварій на виробництві у  ТОВ «УкрМет» м. Сєвєродонецьк

  - нараду щодо правил охорони праці з організації безпечного ведення газонебезпечних робіт, а також безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском у ПАТ «Сєвєродонецький котельно-механічний завод».

    07 вересня відбулось:

  - семінар щодо дотримання правил безпеки під час виконання ремонтних робіт в електроустановках, а саме: порядок видачі нарядів-допусків та дозволів на підготовку робочого місця, підготовку робочого місця та допуск працівників до роботи ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ»;

  - семінар щодо дотримання правил охорони праці під час виконання робіт на висоті у ТДВ «Попаснянський ВРЗ»;

  - семінар за темою: «Порядок забезпечення працівників ЗІЗ» у ТОВ «УКР-СПЛАВ» (м. Сєвєродонецьк);

   - лекція за темою: « Праця неповнолітніх на підприємстві» у Лисичанському професійному торгово-кулінарному ліцею.

    08 вересня проведено:

   - лекцію за темою: «Організація проведення медичних оглядів працівників певних категорій» у ТОВ «КОМПАНІЯ МАКСИМЕТ» (м. Сєвєродонецьк);

  - семінар щодо правил охорони праці з організації безпечного ведення газонебезпечних робіт, а також безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском у ПНВП «АРБАС» (м. Сєвєродонецьк)

  - семінар щодо дотримання порядку при проведенні розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань  і аварій на виробництві у  ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «КРАСИТЕЛЬ» (м. Рубіжне).

    11 вересня відбулось:

  - семінар щодо дотримання правил  охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями  у ТОВ «УкрМет» (м. Сєвєродонецьк);

  - лекція за темою: «Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті у ПАТ «Сєвєродонецький котельно-механічний завод»;

  - семінар за темою «Дотримання вимог безпеки під час роботи з інструментом та пристосуваннями» у ТОВ «КОМПАНІЯ МАКСІМЕТ» (м. Сєвєродонецьк).

    12 вересня проведено:

  - семінар та нараду щодо дотримання правил безпеки під час виконання ремонтних робіт в електроустановках, а саме: порядок видачі нарядів-допусків та дозволів на підготовку робочого місця, підготовку робочого місця та допуск працівників до роботи у ТОВ «ЛАТЕСТ» (м. Сєвєродонецьк) і у ТОВ «ЛИСМЕТ» (м. Лисичанськ) відповідно.

    Зазначені наради та семінари оформлені протоколами, в яких запропоновано керівництву підприємств довести до відома всім посадовим особам та працівникам про необхідність виконання вимог нормативно-правових актів з охорони праці при виконанні робіт підвищеної небезпеки та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки відповідно певної теми наради, також керівництву підприємств запропоновано проведення перевірок фахівцями відомчого нагляду стану охорони праці відповідно певної теми наради.

    Окрім проведення зазначених заходів, інспекторами відділу протягом звітного періоду було надано 5 консультацій з питань охорони праці та промислової безпеки представникам підприємств області, а саме:

  04 вересня - працівнику ТОВ "Даймонтхім" (м. Сєвєродонецьк) на тему: «В яких випадках проводиться позачергова перевірка знань посадових осіб».

  05 вересня - працівнику ПП "Білмаст" (м. Лисичанськ)  на тему: «Правила охорони праці під час холодного оброблення металів».

  06 вересня - працівнику ТОВ «МКЧ_МЕТАЛОСНАБ» (м. Рубіжне) на тему: «Про скасування деяких наказів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади».

  07 вересня - працівнику ПАТ "Сєвєродонецький котельно-механічний завод" на тему: «Продовження строку дії дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки».

  08 вересня - працівнику КП  "Лисичанський завод ЗБВ" на тему: «Організація проведення медичних оглядів».

    Під час проведення превентивних заходів інспектори ГУ Держпраці обговорюють з працівниками підприємств саме ті аспекти безпечного ведення робіт та охорони праці, які найчастіше потрібні їм у роботі. Обговорюючи актуальні питання з охорони праці, фахівці ГУ Держпраці завжди надають компетентну та вичерпну інформацію та звертають увагу робітників на необхідність приділення особливої уваги тим, чи іншим аспектам охорони праці.        

         

 

Прочитано 140 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация