Искать


 

Середа, 13 Вересень 2017 07:16

В ГУ Держпраці обговорено механізми протидії корупційним вчинкам та антикорупційні заходи

Оцените материал
(0 голосов)

В ГУ Держпраці обговорено механізми протидії корупційним вчинкам та антикорупційні заходи

 За останні три роки в країні впроваджуються та реалізуються реформи, спрамовані не тільки на покращення життя українців, а на зміну свідомості людей, які хочуть розбудовувати свою державу. На цьому, під час наради з фахівцями апарату, начальниками управлінь  спеціалістом з питань протидії корупції в ГУ Держпраці у Луганськой області було звернуто особливу увагу та процитовано звернення Голови Держпраці Романа Чернеги до співробітників служби.

 Одне з найголовніших питань обговорення – це протидія корупції в органах державної влади та, зокрема, в системі Держпраці.

 «Нещодавно в Одесі за підозрою в отриманні хабаря було затримано двох державних інспекторів. Виникає питання, для чого ми беремо на себе статус державного службовця? Якщо це звичка, брати хабарі, то від таких звичок необхідно відмовитися. Якщо людина, яка бере хабар, не думає про долю країни, то хоча б потрібо замислитися про долю рідних та близьких, дітей», – наголосив Голова Держпраці.

 Аналізуючи ситуацію, яка повязана з корупційними ризиками в системі Держпраці, та взявши до уваги конкретні випадки затримки правоохоронними органами інспекторів, Голова Держпраці зазначив, що потрібно змінювати підходи щодо протидії корупції в службі.

 «Роз’яснювальна робота, проведення навчань з інспекторами праці – це добре, але, якщо ми бачимо, що цього замало, нам потрібно шукати, справді, діяві методи, які можуть вплинути на чесну та відповідальну роботу державних службовців», – підкреслив Роман Чернега.

 Очільник відомства доручив начальникам територіальних органів, директорам державних підприємств та спеціалістам з питань протидії корупції співпрацювати з підприємцями та роботодавцями, правоохоронними органами, задля ефективної протидії вчинення корупційних злочинів посадовцями Держпраці. Також Роман Чернега пропонував шукати нові сучасні методи контролю інспекторів праці.

 Одним з таких нововведень в роботі інспекторів може стати оснащення їх нагрудними відеореєстраторами для убезпечення від провокацій з боку осіб, до яких вони приходять з перевіркою, а також можливості мати аудіовізуальну фіксацію з проведення перевірок інспекторами праці.

«На інспекторів праці покладені надважливі завдання, зокрема, виявлення нелегальних працівників. Ми ні в якому разі не ставимо за мету наповнювати бюджет за рахунок штрафних санкцій, накладених за нелегальних працівників, наша ціль збільшувати кількість застрахованих осіб, і тим наповнювати бюджет, мати вплив на вдалу реалізацію пенсійної реформи, яка проводиться урядом» – підкреслив Роман Чернега.

До присутніх також звернувся перший заступник  ГУ Держпраці у Луганській області Ігор Михайлович Удовенко . Він особисто звернув увагу на повноваження інспекторів праці, за перевищення яких загрожує відповідальність, наголосив на чіткому дотриманні посадових обов’язків та етики державного службовця.

Прочитано 161 раз Последнее изменение Середа, 13 Вересень 2017 07:36
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация