Искать


 

Середа, 13 Вересень 2017 06:39

В навчальних закладах області посилено превентивні заходи з охорони праці

Оцените материал
(1 Голосовать)

В навчальних закладах області посилено превентивні заходи з охорони праці

    В період з 28 серпня  по 01 вересня 2017 року, зважаючи на початок нового навчального року, інспекторським складом  відділу державного нагляду в АПК, СКС на транспорті  і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у  Луганській області було приділено особливу увагу охороні праці у навчальних закладах області.

    Зокрема, інспекторами ГУ Держпраці проведено низку нарад та семінарів на тему: «Вимоги з охорони праці при підготовці до навчального процесу» в освітніх закладах м. Сєвєродонецька,  м. Лисичанська та м. Рубіжне, в Сватівському, Попаснянському, Старобільському та інших районах області. На заходах були присутні директори, інженери з охорони праці, викладачі освітніх закладів, а в деяких закладах – батьки учнів. Під час семінарів та нарад розглядалось ряд актуальних питань, пов’язаних із   організацією  навчального процесу з урахуванням вимог з охорони праці.

    Так, в одному з учбових закладів м. Сєвєродонецька батьки підняли питання щодо безпеки дітей при проведенні уроків фізичного виховання. Визнаючи необхідність та користь заняттям спортом, було висловлено пропозицію про необхідність приділення більшої уваги фізичним можливостям учнів при впровадженні тих чи інших вправ. За результатами обговорення присутні дійшли згоди, що треба посилити  увагу з боку викладачів  навчальних предметів, що є потенційно травмонебезпечні: фізичне навчання, лабораторні навчання, уроки праці.

    Під час заходів керівництву закладів була надана методична допомога в складанні учбових планів з предметів, що містять вивчення загальних питань з охорони праці.

    У підсумку були прийняті слідуючи рішення: 

- підвищити  існуючій рівень та стан  охорони  праці в закладах.

- працівникам  підвищити увагу, обережність і відповідальність в роботі.

- отримані на нараді відомості застосовувати в подальшій роботі для створення умов праці відповідно до нормативно - правових актів. 

 

Прочитано 114 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация