Искать


 

Четвер, 07 Вересень 2017 17:53

ГУ Держпраці про закінчення спеціального розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком інформує

Оцените материал
(2 голосов)

ГУ Держпраці про закінчення спеціального розслідування нещасного випадку  зі смертельним наслідком інформує 

        У Головному управлінні Держпраці у Луганській області закінчене спеціальне розслідування нещасного випадку  зі смертельним наслідком, що стався  24 липня 2017р. з тваринником у Приватному підприємстві агрофірми «Лан» у с.Коломийчиха Сватівського району. Нещасний випадок трапився на території літнього табору утримання крупної  рогатої худоби під час вибуху невідомого вибухового пристрою.

        Встановлено, що   причинами  нещасного випадку стали  порушення  вимог інструкції з охорони праці потерпілим, який приніс без відома керівництва на територію підприємства вибухонебезпечний  предмет та почав його розбирати, внаслідок чого стався вибух та потерпілий отримав  травми, не сумісні с життям.

       В ході розслідування відповідно до вимог ст.6  Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»  проведена   позапланова перевірка стану промислової безпеки та охорони праці  у Приватному підприємстві агрофірми «Лан».

       Під час проведеної позапланової перевірки виявлено 30 порушень нормативно-правових актів з охорони праці,  18  порушень нормативно-правових актів з охорони праці усунені під час проведення перевірки.

        До адміністративної відповідальності притягнуто - 3 посадові особи Приватного підприємства «Лан».

Прочитано 144 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация