Искать


 

Четвер, 07 Вересень 2017 17:24

Фахівці ГУ Держпраці провели семінар у тренувальному центрі Лисичанського МРУЕГГ філії ПАТ «Луганськгаз»

Оцените материал
(2 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели семінар у тренувальному центрі Лисичанського МРУЕГГ філії ПАТ «Луганськгаз»

   З метою здійснення ефективної профілактичної роботи, створення безпечних умов праці на під наглядових підприємствах протягом тижня – з 31 серпня по 6 вересня 2017 р відділом державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проведено ряд превентивних заходів.

   5 вересня у тренувальному центрі Лисичанського МРУЕГГ, філії ПАТ «Луганськгаз» відбувся семінар з фахівцями служби електрохімічного захисту і технічного обслуговування (комплексного при борного обстеження) газопроводів на тему: « Електробезпеки на підприємстві». В ході семінару розглянуті основні вимоги Правил Електробезпеки на підприємстві та Правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями. Особливу увагу приділили вимогам безпеки під час роботи під напругою та з електроінструментом . Також розглянуто вимоги безпеки підчас виконання робот на висоті, оглянуто стан та терміни іспитів засобів індивідуального захисту.

    Фахівцями відділу державного нагляду в газовому комплексі під час проведення заходу надано консультації з питань охорони праці та промислової безпеки (виконання робіт підвищеної небезпеки, правила безпеки систем газопостачання). 

Прочитано 158 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация