Искать


 

Вівторок, 05 Вересень 2017 19:34

Фахівці ГУ Держпраці провели засідання « Круглого столу» на тему: «Вимоги до вивчення геологічних факторів і явищ» на ВП «Шахта ім.Г.Г.Капустіна» ПАТ «Лисичанськвугілля»

Оцените материал
(5 голосов)

 Фахівці ГУ Держпраці провели засідання « Круглого столу» на тему: «Вимоги до вивчення геологічних факторів і явищ» на ВП «Шахта ім.Г.Г.Капустіна» ПАТ «Лисичанськвугілля»

       29 серпня 2017 року фахівцями Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області проведено засідання « Круглого столу» на тему: «Вимоги до вивчення геологічних факторів і явищ» на ВП «Шахта ім.Г.Г.Капустіна» ПАТ «Лисичанськвугілля».

        На засіданні круглого столу були присутні: головний геолог шахти, головний маркшейдер, працівники геолого-маркшейдерської служби та служби охорони праці.

        У викладеному матеріалі було розглянуто важливість вивчення геологічних факторів і явищ та їх вплив на безпечну роботу вугільного підприємства.

         Під час проведення засідання «круглого столу» було наголошено на важливості вивчення будови вугільного пласта, вміщуючих порід, густоти мережі геологічного спостереження, стійкості порід, фізичних і механічних властивостей порід, тріщинуватості, обводненісті. Обов’язковість відображення геологічною службою небезпечних зон, в межах яких очікується зниження міцності та стійкості бічних порід, збільшення їх тріщинуватості, внесення коректив до гірничо-геологічних прогнозів для  розв’язання  питання про зміни в паспортах кріплення і управління покрівлею. Вивчення газовиділень в гірничих виробках,тощо.

        Наприкінці засідання між фахівцями ГУ Держпраці, працівниками геолого-маркшейдерської служби та охорони праці було проведено підсумкові висновки з приводу вище зазначених питань.

Прочитано 109 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация