Искать


 

Середа, 30 Серпень 2017 21:41

Протягом тижня проведено ряд превентивних заходів щодо безпеки використання газових приладів

Оцените материал
(2 голосов)

 Протягом тижня проведено ряд превентивних заходів щодо безпеки використання газових приладів

    Протягом тижня – з 24 по 30 серпня 2017 р. інспекторами ГУ Держпраці у Луганській області відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки проведено ряд превентивних заходів щодо безпеки використання газових приладів.

    Основною подією було проведення тренінгу 30 серпня на базі служби АДС Міловської газової дільниці Марківського МРУЕГГ, філії ПАТ «Луганськгаз» з фахівцями служби АДС на тему: «Припинення подачі газу, внаслідок спрацювання ЗЗК на ГРП». В ході семінару розглянуті основні вимоги Правил  безпеки систем газопостачання, Плану локалізації – ліквідації можливих аварійних ситуацій, посадових та виробничих інструкцій, інструкцій з охорони праці, безпечного ведення робіт та інших  нормативних актів

   Семінар проведено в два етапи. Спочатку з двома бригадами АДС проведено теоретичні заняття, а потім на діючому тренувальному ГРП  розглянуто причини спрацювання запобіжно – запірного клапану (ЗЗК), здійснено перевірку спрацювання ЗЗК, а також його настройку та регулювання, згідно з вимогами режимної карти. Відпрацьовано перехід на обвідну лінію  (байпас) та забезпечено постійний контроль за вихідним тиском. Всі несправності усунено та проведено запуск ГРП. Згідно з планом локалізації і ліквідації аварійних ситуацій бригадою АДС виконано виявлення витоків газу та несправностей на ГРП.

   По закінченню практичних занять, перевірено орієнтування диспетчерів за допомогою карт та блок-схем на випадок припинення подачі газу внаслідок спрацювання ЗЗК на різних газорозподільних пунктах (ГРП), ШРП (тупикові, закільцьовані)

  Виконавши роботи, були відпрацьовані дії  працівників при усуненні витоків газу в газовому колодязі з подальшим наданням  першої медичної допомоги працівникам, внаслідок різноманітних пошкоджень та травмувань (переломи, опіки, отруєння чадним газом та  ін.).

  Під час проведення превентивних заходів підвищується рівень знань з питань безпечного користування газовими приладами, як наслідок знижується кількість нещасних випадків на виробництві та у побуті.

Прочитано 152 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация