Искать


 

Середа, 23 Серпень 2017 11:30

Співробітники ГУ Держпраці та шахти ім.Мельникова провели товариський матч з міні-футболу, присвячений національним святам

Оцените материал
(13 голосов)

Співробітники ГУ Держпраці та шахти ім.Мельникова провели товариський матч з міні-футболу, прсвячений національним святам

    23 серпня українці відзначають День Прапора, який передує відзначенню національного свята – Дня Незалежності. З нагоди цих свят фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області провели товариський матч з міні-футболу з командою ВП «Шахта ім.Мельникова» ПАТ «Лисичанськвугілля».

    Хоч матч і був товариським, кожен з гравців вів безкомпромісну боротьбу та намагався вкласти всю свою майстерність володіння м’ячем при кожній можливій нагоді. Завдяки самовідданості кожного з учасників зустрічі, гра була активною, яскравою та захоплюючою. Тож, вболівальникам, які прийшли підтримати своїх колег, залишалося лише спостерігати за динамічними подіями на полі. По завершенню матчу гравці та вболівальники мали змогу обмінятися отриманими емоціями та враженнями, що ще більш додало спортивному святу дружньої атмосфери.

    Колектив Головного управління Держпраці у Луганській області вітає колег з національними святами! Бажаємо міцного здоров’я, добробуту та миру! Нехай творча наснага та професіоналізм допомагають робити усі ваші починання успішними!

Прочитано 316 раз Последнее изменение Середа, 23 Серпень 2017 20:19
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация