UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 10 Жовтень 2019 13:21

Прес-анонс засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області

Оцените материал
(0 голосов)

Прес-анонс засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області

    До уваги представників установ, організацій, профспілок, громадських об’єднань, ЗМІ: 30 жовтня 2019 року планується засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області.

    На засіданні буде розглянуто наступні питання:

  1. Про стан роботи у сфері здійснення державного контролю за додержанням законодавства про зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю.
  2. Про стан здійснення дозвільних процедур (видача, продовження дозволів) в умовах змін законодавства та надання адміністративних послуг через Єдиний портал адміністративних послуг та впровадження систем ринкового нагляду.
  3. Шляхи вирішення проблемних питань, пов’язаних з впровадженням Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою кабінету міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337.
  4. Про здійснення державного нагляду та стан виробничого травматизму на підприємствах хімічної галузі Луганської області.
  5. Про результати спеціальних розслідувань нещасних випадків зі тяжкими наслідками на підприємствах ТОВ «Надія», ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод», ДП «Сєвєродонецьке лісомисливське господарство», Філія «Новоолександрівський кінний завод № 64» ДП «Конярство України», ВП «Шахта Золоте» і ВП «Шахта Карбоніт» ДП «Первомайськвугілля».

    Участь у засіданні приймуть керівництво, посадові особи Головного управління, керівники підприємств регіону. Засідання пройде за адресою: м. Лисичанськ, вул. Малиновського, буд.1А, 3-й поверх, зала засідань. Акредитація за телефоном: (06451) 7-37-49. 

 

Прочитано 101 раз Последнее изменение Четвер, 10 Жовтень 2019 13:23
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация