UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 20 Лютий 2020 05:13

За результатами заходів ринкового нагляду підприємством усунені порушення щодо введеної в обіг продукції, яка не відповідала встановленим вимогам

Оцените материал
(1 Голосовать)

    Фахівцями Головного управління Держпраці у Луганській області (далі - Головне управління) проведено позапланові заходи ринкового нагляду на товаристві з обмеженою відповідальністю, яке здійснює виробництво та реалізацію обладнання, що працює під тиском, а саме: вогнегасників водяних шахтних закачаних ВВШ-9(з) та вогнегасників порошкових ВП-8 на які поширюється дія Технічного регламентну безпеки обладнання, що працює під тиском, затвердженого Постановою КМУ № 35 від 19.01.2011р.

    Під час проведення перевірок характеристик продукції інспекторами Головного управління були встановлені факти невідповідності зазначеної продукції встановленим вимогам. За результатами перевірок у відношенні суб’єкта господарювання була винесена постанова про накладення штрафу за порушення вимог статті 44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» (введення в обіг продукції, яка не відповідає встановленим вимогам) та винесені рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів, шляхом приведення вказаної продукції у відповідність зі встановленими вимогами.

    Слід зазначити, що виробником вогнегасників виявлені порушення усунені у повному обсязі. Таким чином, завдяки проведеній перевірці, вказана продукція була приведена у відповідність до вимог чинного законодавства України, задля її безпечної експлуатації.

    За додатковою інформацією можна звертатися до сектору ринкового нагляду відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Луганській області за адресою: вул. Малиновського, буд. 1А, каб. 22, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93100, за телефоном (06451) 7-37-49, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Прочитано 250 раз Последнее изменение П'ятница, 03 Липень 2020 05:16
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация