UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 26 Березень 2020 06:06

До уваги суб’єктів господарювання

Оцените материал
(0 голосов)

Головне управління Держпраці у Луганській області повідомляє що, з метою нормативного врегулювання питання надання органами державного ринкового нагляду консультацій суб’єктам господарювання, відповідно до вимог підпункту 8 пункту 3 розділу І Закону України від 12 грудня 2019 р. № 367-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду» постановою Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 р. № 75 (далі – Постанова) затверджено порядок надання органами державного ринкового нагляду безоплатної консультаційної підтримки суб’єктам господарювання з питань здійснення державного ринкового нагляду (далі – Порядок).

Набрання чинності Постановою відбудеться 26.03.2020 р.

Згідно до Порядку, органи державного ринкового нагляду безоплатно надають консультації суб’єктам господарювання у письмовій формі (письмові консультації) або шляхом публічного обговорення, відповідно до своєї компетенції, після отримання письмового звернення від суб’єкта господарювання.

Вимоги до складання письмового звернення суб’єктом господарювання визначено Порядком.

Письмові консультації надаються органом державного ринкового нагляду не пізніше ніж протягом 30 календарних днів з дня реєстрації звернення суб’єкта господарювання шляхом надсилання відповіді поштою та/або з використанням засобів електронного зв’язку.

Публічні обговорення проводяться у формі, зокрема, конференцій, форумів, семінарів, зустрічей із суб’єктами господарювання.

За додатковими роз’ясненнями щодо надання консультацій з питань державного ринкового нагляду можна звертатись до Інформаційно-консультаційного пункту з питань дозвільної системи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Луганській області за адресою: вул. Малиновського, 1А, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93100, або за телефоном (06451) 7-37-49.

Прочитано 293 раз Последнее изменение Понеділок, 06 Липень 2020 12:26
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация