UkraineNOW

 

 

Искать


 

Охорона праці - очіма дітей

В Головному управлінні Держпраці відбувся регіональний етап конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

16859c712258acd4f48115f1fd7e0a10 XL

   27 лютого фахівцями Головного управління Держпраці у Луганській області було організовано проведення регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

    Цього року до Головного управління для участі у конкурсі малюнків надійшло майже 300 робіт із різних куточків Луганщини. До участі у Конкурсі долучилися учні загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, коледжів та інтернатів. Тематикою робіт юних митців стала безпека праці у вугільній та хімічній галузях, під час виконання лісосічних та зварювальних робіт. У своїх малюнках діти висвітлювали різноманітні аспекти охорони праці водіїв, електриків, будівельників тощо.

    Тож, щоб обрати найкращі малюнки для участі у фіналі конкурсу, фахівці Головного управління запросили до участі у журі із відбору малюнків начальника Управління Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області, заступника директора КЗ «Лисичанська централізована бібліотечна система», Голову Лисичанської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості та керівників структурних підрозділів Головного управління Держпраці у Луганській області.

    За результатами засідання журі переможцями регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» у Луганській області стали:

І вікова група (автори робіт віком від 6 до 10 років):

І місце – Рубцова Кіра, м. Лисичанськ;

ІІ місце – Путеніхін Владислав, м. Лисичанськ;

ІІІ місце – Маслаков Валентин, с. Вівчарове Троїцького району.

ІІ вікова група (автори робіт віком від 11 до 14 років):

І місце – Федоренко Віра, м. Привілля;

ІІ місце – Зінченко Вікторія, м. Новодружеськ;

ІІІ місце – Шуть Поліна, м. Рубіжне.

ІІІ вікова група (автори робіт віком від 15 до 17 років):

І місце – Рибалко Кирил, с. Тошківка Попаснянського району;

ІІ місце – Новікова Владислава, м. Лисичанськ

ІІІ місце – Ращупкіна Світлана, с. Велика Чернігівка Станично-Луганського району.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у фінальному етапі конкурсу!


конкурс малюнку 2020

    З метою привернення уваги суспільства до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2020 році Всесвітнього дня охорони праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці проводить ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

    Конкурс проводиться щороку в два етапи:
І етап – відбіркові регіональні тури (жовтень – лютий);

ІІ етап – фінал та оголошення переможців (березень – квітень).

    Учасниками Конкурсу є учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, у трьох вікових групах:

 • перша група – віком від 6 до 10 років;
 • друга група – віком від 11 до 14 років;
 • третя група – віком від 15 до 17 років.

    Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок. Конкурсні роботи мають висвітлювати тему охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо. Приймають лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам Конкурсу.

    Із більш детальною інформацією про умови проведення Конкурсу, вимоги до оформлення малюнків та критерії оцінювання робіт можна ознайомитися на офіційному веб-сайтах ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за посиланням: http://ohoronapraci.kiev.ua/konkurs-dityachogo-malyunka-2019/

    Для участі у Конкурсі необхідно надіслати поштою малюнки до Головного управління Держпраці у Луганській області за адресою: 93100, м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 1а, або принести їх особисто за цією адресою, до кабінету №17 (сектор взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв’язків та з питань Євроінтеграції). Останній день прийому робіт: 14 лютого 2020р.

    Закликаємо молодь Луганщини долучитися до участь у ІX Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2020!


Конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей – 2019»: Луганщина визначила переможців відбіркового етапу конкурсу

    Головне управління Держпраці у Луганській області провело перший регіональний етап щорічного Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей». Юні митці Луганщини не по-дитячому серйозно зацікавлені проблематикою безпеки працюючих, про що свідчить те, що з кожним роком кількість конкурсних робіт зростає. Цього року на розгляд журі надійшло більш 300 малюнків з усіх куточків Луганщини.

   До складу журі увійшли: перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Луганській області, керівники структурних підрозділів Головного управління, заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області та голова Лисичанської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості. Цього року відбір переможців був надзвичайно складним, адже в кожній з трьох вікових груп, у яких потрібно було відібрати по три найкращі малюнки, було представлено багато цікавих робіт. Під час визначення переможців конкурсу, члени журі враховували низку критеріїв, основними з яких були: відповідність малюнків тематиці конкурсу, самостійність виконання роботи та оригінальність ідеї.

   За результатами роботи журі переможцями регіонального етапу щорічного Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» -2019 у Луганській області визнано:

 • у першій віковій категорії (автори від 6 до 10 років):

І місце – Сафонова Анжеліка, с. Михайлюки, Новоайдарського р-ну, 10 років;

ІІ місце – Ал-Зухайрі Назар Адель Фарук, м. Лисичанськ, 7 років;

ІІІ місце – Шишанова Маргарита, с. Бахмутівка, Новоайдарського р-ну, 9 років;

 • у другій віковій категорії (автори від 11 до 14 років):

І місце – Маслєнкова Дар’я, м. Лисичанськ, 14 років;

ІІ місце – Буданова Ганна, м. Привілля, 12 років;

ІІІ місце – Матвієвська Яна, с. Стара Краснянка, Кремінського р-ну, 11 років;

 • у третій віковій категорії (автори від 15 до 18 років):

І місце – Свистунов Андрій, м. Лисичанськ, 17 років;

ІІ місце – Набока Денис, м. Лисичанськ, 15 років;

ІІІ місце – Тесленко Дар’я, м. Гірське, 17 років.

    Малюнки переможців надіслано до ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» (м. Київ) для участі у фіналі Всеукраїнського конкурсу, який пройде у березні-квітні 2019 року.

презентація

    Головне управління Держпраці у Луганській області вітає переможців та висловлює щиру подяку всім учасникам конкурсу, їх батькам та художнім керівникам за проявлену ініціативність, творчу енергію та небайдужість до питань охорони праці та промислової безпеки!


У Луганській області проведено І етап VII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

конкурс малюнку

22 лютого 2018р. співробітниками Головного управління Держпраці у Луганській області було організовано проведення відбіркового етапу VII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» у Луганській області. Малюнки конкурсантів надходили до Головного управління протягом декількох місяців. Конкурс зацікавив дітлахів різного віку, від дошкільнят до юнаків зі старших класів. Всього надійшло більш двохсот малюнків та плакатів, присвячених проблематиці охорони праці та попередження виробничого травматизму.

Оцінювати дитячі малюнки непросто, але представляти Луганську область на фінальному етапі Конкурсу, який навесні пройде у Києві, повинні лише дев’ять найкращих робіт. Для відбору переможців у трьох вікових групах Головне управління зібрало конкурсне журі, до складу якого увійшли начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області, Голова Лисичанської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості, завідуюча художнім відділом Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 та представники структурних підрозділів Головного управління.

Голова журі - начальник Головного управління Держпраці у Луганській області зазначив, що «неможливо не дивуватись, коли надзвичайно серйозна, «доросла» тема, як охорона праці, турбує таку кількість талановитих дитячих сердець, що діти замислюються про безпеку батьків, які кожен день відправляються на роботу».

Після тривалого обговорення, під час якого приймалися до уваги як художні аспекти робіт, їх образність, яскравість та втілення творчого задуму автора, так й актуальність теми малюнку з боку охорони праці, журі визнало переможцями І регіонального етапу Конкурсу наступних учасників:

 • - перша вікова група (автори робіт віком від 6 до 10 років):
  • І місце – Сорокопуд Д.Р., м.Старобільськ
  • ІІ місце – Малінкін М.В., м.Лисичанськ
  • ІІІ місце –Меліхов Я.О., с.Царівка, Новоайдарський р-н

 • - друга вікова група (автори робіт віком від 11 до 14 років):
  • І місце –Грицаев В.О., м.Лисичанськ;
  • ІІ місце –Улчуханова Н.І., с. Підгорівка, Старобільський р-н;
  • ІІІ місце – Цегельник В.С., м. Старобільськ

 • - третя вікова група (автори робіт віком від 15 до 18 років):
  • І місце – Юрченко А.С., с. Курячівка, Старобільський р-н
  • ІІ місце – Гай С.П., м. Сєвєродонецьк
  • ІІІ місце – Титова Ю., с. Денежникове.

Вітаємо переможців І етапу Конкурсу та бажаємо їм успіху у фінальному етапі Конкурсу! Дякуємо всім конкурсантам за надіслані роботи та закликаємо наступного року знов взяти участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»!

Переможці Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей - 2018»

1м 1гр.

1м. 2гр.

1м. 3гр.

З підсумковим альбомом Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей – 2018», який містить цікаву та корисну інформацію про Конкурс та роботи усіх його переможців, Ви можете ознайомитись за посиланням:...

Дополнительная информация