UkraineNOW

 

 

Искать


 

Охорона праці - очіма дітей

конкурс малюнку 2019

    Стартував Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Конкурс організовує і проводить товариство з обмеженою відповідальністю «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці, територіальних органів Держпраці та інших підприємств, що належать до сфери управління Держпраці.

    Конкурс складається з двох етапів:

І етап Конкурсу: листопад 2018 року – лютий 2019 року: відбіркові регіональні тури;

ІІ етап Конкурсу: березень – квітень 2019 року: фінал та оголошення переможців.

    Учасниками Конкурсу є учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, трьох вікових груп:

 • перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років;
 • друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років;
 • третя група – автори робіт віком від 15 до 18 років.

    Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок.

    Конкурсні роботи мають висвітлювати тему охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

    Вимоги до малюнка:

    На Конкурс подають малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю. Розмір роботи не має бути більшим за формат А-2. Роботи не потрібно оформлювати рамкою, наклейками тощо.

    На зворотному боці кожної конкурсної роботи (або як додаток до неї) потрібно зазначити розбірливо українською мовою:

 • назву роботи;
 • прізвище, ім’я, по-батькові та дату народження автора;
 • місце проживання (повна адреса), контактний телефон, електронну адресу;
 • сфера діяльності батьків;
 • назва навчального закладу;
 • прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника.

    Участь у Конкурсі приймають малюнки, які відповідають усім зазначеним вимогам.

    Конкурсні роботи для підбиття підсумків Конкурсу на регіональному рівні приймаються Головним управлінням Держпраці у Луганській області до 15 лютого 2019 року (м.Лисичанськ, вул. Маліновського, 1а, сектор взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв’язків та з питань Євроінтеграції каб.17, тел. для довідки 0956245940, (06451) 7-37-49)).

    Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»: http://ohoronapraci.kiev.ua/konkurs-dityachogo-malyunka-2019


Конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей – 2019»: Луганщина визначила переможців відбіркового етапу конкурсу

    Головне управління Держпраці у Луганській області провело перший регіональний етап щорічного Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей». Юні митці Луганщини не по-дитячому серйозно зацікавлені проблематикою безпеки працюючих, про що свідчить те, що з кожним роком кількість конкурсних робіт зростає. Цього року на розгляд журі надійшло більш 300 малюнків з усіх куточків Луганщини.

   До складу журі увійшли: перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Луганській області, керівники структурних підрозділів Головного управління, заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області та голова Лисичанської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості. Цього року відбір переможців був надзвичайно складним, адже в кожній з трьох вікових груп, у яких потрібно було відібрати по три найкращі малюнки, було представлено багато цікавих робіт. Під час визначення переможців конкурсу, члени журі враховували низку критеріїв, основними з яких були: відповідність малюнків тематиці конкурсу, самостійність виконання роботи та оригінальність ідеї.

   За результатами роботи журі переможцями регіонального етапу щорічного Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» -2019 у Луганській області визнано:

 • у першій віковій категорії (автори від 6 до 10 років):

І місце – Сафонова Анжеліка, с. Михайлюки, Новоайдарського р-ну, 10 років;

ІІ місце – Ал-Зухайрі Назар Адель Фарук, м. Лисичанськ, 7 років;

ІІІ місце – Шишанова Маргарита, с. Бахмутівка, Новоайдарського р-ну, 9 років;

 • у другій віковій категорії (автори від 11 до 14 років):

І місце – Маслєнкова Дар’я, м. Лисичанськ, 14 років;

ІІ місце – Буданова Ганна, м. Привілля, 12 років;

ІІІ місце – Матвієвська Яна, с. Стара Краснянка, Кремінського р-ну, 11 років;

 • у третій віковій категорії (автори від 15 до 18 років):

І місце – Свистунов Андрій, м. Лисичанськ, 17 років;

ІІ місце – Набока Денис, м. Лисичанськ, 15 років;

ІІІ місце – Тесленко Дар’я, м. Гірське, 17 років.

    Малюнки переможців надіслано до ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» (м. Київ) для участі у фіналі Всеукраїнського конкурсу, який пройде у березні-квітні 2019 року.

презентація

    Головне управління Держпраці у Луганській області вітає переможців та висловлює щиру подяку всім учасникам конкурсу, їх батькам та художнім керівникам за проявлену ініціативність, творчу енергію та небайдужість до питань охорони праці та промислової безпеки!


У Луганській області проведено І етап VII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

конкурс малюнку

22 лютого 2018р. співробітниками Головного управління Держпраці у Луганській області було організовано проведення відбіркового етапу VII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» у Луганській області. Малюнки конкурсантів надходили до Головного управління протягом декількох місяців. Конкурс зацікавив дітлахів різного віку, від дошкільнят до юнаків зі старших класів. Всього надійшло більш двохсот малюнків та плакатів, присвячених проблематиці охорони праці та попередження виробничого травматизму.

Оцінювати дитячі малюнки непросто, але представляти Луганську область на фінальному етапі Конкурсу, який навесні пройде у Києві, повинні лише дев’ять найкращих робіт. Для відбору переможців у трьох вікових групах Головне управління зібрало конкурсне журі, до складу якого увійшли начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області, Голова Лисичанської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості, завідуюча художнім відділом Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 та представники структурних підрозділів Головного управління.

Голова журі - начальник Головного управління Держпраці у Луганській області зазначив, що «неможливо не дивуватись, коли надзвичайно серйозна, «доросла» тема, як охорона праці, турбує таку кількість талановитих дитячих сердець, що діти замислюються про безпеку батьків, які кожен день відправляються на роботу».

Після тривалого обговорення, під час якого приймалися до уваги як художні аспекти робіт, їх образність, яскравість та втілення творчого задуму автора, так й актуальність теми малюнку з боку охорони праці, журі визнало переможцями І регіонального етапу Конкурсу наступних учасників:

 • - перша вікова група (автори робіт віком від 6 до 10 років):
  • І місце – Сорокопуд Д.Р., м.Старобільськ
  • ІІ місце – Малінкін М.В., м.Лисичанськ
  • ІІІ місце –Меліхов Я.О., с.Царівка, Новоайдарський р-н

 • - друга вікова група (автори робіт віком від 11 до 14 років):
  • І місце –Грицаев В.О., м.Лисичанськ;
  • ІІ місце –Улчуханова Н.І., с. Підгорівка, Старобільський р-н;
  • ІІІ місце – Цегельник В.С., м. Старобільськ

 • - третя вікова група (автори робіт віком від 15 до 18 років):
  • І місце – Юрченко А.С., с. Курячівка, Старобільський р-н
  • ІІ місце – Гай С.П., м. Сєвєродонецьк
  • ІІІ місце – Титова Ю., с. Денежникове.

Вітаємо переможців І етапу Конкурсу та бажаємо їм успіху у фінальному етапі Конкурсу! Дякуємо всім конкурсантам за надіслані роботи та закликаємо наступного року знов взяти участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»!

Переможці Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей - 2018»

1м 1гр.

1м. 2гр.

1м. 3гр.

З підсумковим альбомом Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей – 2018», який містить цікаву та корисну інформацію про Конкурс та роботи усіх його переможців, Ви можете ознайомитись за посиланням:...

Дополнительная информация