UkraineNOW

 

 

Искать


 

Консультація з громадськістю

   Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Постанова №996) та Указу Президента України від 24.03.2012 №212/2012 «Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації» консультації із громадськістю проводяться з метою залучення громадськості до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльності органів виконавчої влади, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності зазначених органів.

   Консультації із громадськістю проводяться у формі публічного громадського обговорення, електронних консультацій з громадськістю та вивчення громадської думки. Консультації із громадськістю організовуються та проводиться у чіткій відповідності із процедурою, визначеною у пунктах 14-17, 22-25 Постанови №996.

 

Зауваження та пропозиції просимо надсилати до Головного управління Держпраці у Луганській області


Електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Номер телефону: 064-517-37-49

Дополнительная информация