UkraineNOW

 

 

Искать


 

Дозволи

Реєстр дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки

Видача дозволів

Частиною третьою статті 21 Закону України «Про охорону праці» визначено, що роботодавець повинен одержати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки (далі – дозвіл). Центральний орган виконавчої влади з нагляду за охороною праці та його територіальні органи видають дозволи на безоплатній основі на підставі висновку експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання, проведеної експертно-технічними центрами, які належать до сфери управління центрального органу виконавчої влади з нагляду за охороною праці, або незалежними експертними організаціями, які забезпечують науково-технічну підтримку державного нагляду у сфері промислової безпеки та охорони праці. На застосування машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки виробник або постачальник устатковання підвищено небезпеки отримує дозвіл до прийняття зобов’язань на постачання.
Процедура видачі дозволів Держгірпромнаглядом регламентована Порядком видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки (далі – Порядок), затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 №1107. Додатками 2, 3 до Порядку визначені Переліки видів робіт підвищеної небезпеки та машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки виконання або експлуатація яких – потребує отримання дозволу.
Відповідно до п. 6 Порядку дозвіл за формою згідно з додатком 1 видається:

  • роботодавцеві – на виконання робіт підвищеної небезпеки, що зазначені у додатку 2, або на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, що зазначені у додатку 3;
  • виробникові або постачальникові машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки – на застосування машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, що зазначені у додатку 3.

Відповідно до п. 9 Порядку для одержання дозволу, який видає територіальний орган Держгірпромнагляду, – роботодавець, виробник або постачальник (уповноважена ним особа) подає особисто чи надсилає рекомендованим листом з описом вкладення до державного адміністратора заяву за формою, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України, до якої додається:

  • на виконання робіт підвищеної небезпеки – висновок експертизи щодо додержання вимог законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки під час виконання заявлених робіт;
  • на експлуатацію машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки – висновок експертизи щодо додержання вимог законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки під час експлуатації заявлених машин, механізмів, устатковання та їх відповідності вимогам зазначеного законодавства;
  • на застосування машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки – висновок експертизи щодо відповідності таких машин, механізмів, устатковання вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.

Висновок експертизи складається експертною організацією (абзац 1 та 2 п. 3 Порядку) – експертно-технічними центрами, що належать до сфери управління Держгірпромнагляду, або незалежними експертними організаціями, які забезпечують науково-технічну підтримку державного нагляду у сфері промислової безпеки та охорони праці.
Прийом документів на одержання (переоформлення, видачу дублікату, анулювання) дозволів та видача дозволів здійснюється державним адміністратором Центру надання адміністративних послуг.
Термін прийняття рішення про видачу відповідного дозволу – протягом 10 робочих днів з дня одержання від державного адміністратора заяви та необхідних документів (Закон України “Про охорону праці”, ч. 10, ст. 21).
Прийом документів на одержання (переоформлення, видачу дублікату, анулювання) дозволів та видача дозволів, здійснюється згідно з вимогами Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" та постанови Кабінету Міністрів України від 21.05.2009 №526 "Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності" виключно державними адміністраторами Центру надання адміністративних послуг.


  

Центр надання адміністративних послуг Лисичанської міської ради

Місцезнаходження

місто Лисичанськ, вул. Гетьманська
(Красногвардійська), 63

Поштова адреса дозвільного центру

93100, Луганська область, місто Лисичанськ, вул. Гетьманська
(Красногвардійська), 63

Телефон, факс, електронна пошта

Телефони для довідок:

(06451) 7-37-23,
7-33-19,
7-31-72,
(095)655-86-06

Факс:

(06451)7-32-47

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Адреса Веб-сторінки у мережі Інтернет

(у разі наявності)

https://adminposluga.lis.lurenet.ua

Розклад роботи дозвільного центру

Режим роботи ЦНАП:

Понеділок - 8:00 - 16:00
Вівторок - 8:00 - 16:00
Середа - 8:00 - 20:00
Четвер - 8:00 - 16:00
П`ятниця - 8:00 - 15:00
Субота - вихідний
Неділя - вихідний
БЕЗ ПЕРЕРВИ


  

Центр надання адміністративних послуг Сєвєродонецької міської ради

Місцезнаходження

м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби народів, 32а, кім. 6

Поштова адреса дозвільного центру

93400, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби народів, 32-а, кім.6;

Телефон, факс, електронна пошта

(06452)4-43-37,70-27-32; Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ;

Адреса Веб-сторінки у мережі Інтернет

(у разі наявності)

www.sed-rada.gov.ua

Розклад роботи дозвільного центру

Понеділок з 9.00 до 16.00; Вівторок з 13.00 до 20.00; Середа з 8.00 до 15.00; Четвер з 13.00 до 20.00; П’ятниця з 8.00 до 15.00;

Нормативна база

 

Дополнительная информация